Podporte svojim hlasom NEREUS ŽILINA

PODPORTE SVOJIM HLASOM NEREUS ŽILINA!;)

Našim snom vždy bolo umožniť plávať deťom z každého sociálneho prostredia a pomôcť športovať komukoľvek. Vždy sme chceli učiť deti a mladých ľudí nielen plávať, ale v nich zároveň budovať sebavedomie a pevný charakter. Už viac ako 20 rokov sa snažíme vykonávať našu prácu srdcom a najlepšie ako vieme.

V aktuálnej situácii, kedy došlo k drastickému navýšeniu prenájmu na Mestskej krytej plavárni, je o niečo ťažšie vykonávať túto misiu. Sme preto veľmi hrdí, že náš klub Nereus Žilina je tento rok nominovaný na zisk celoslovenskej ceny Via Bona Slovakia - za zodpovedný prístup k podnikaniu, v kategórií malá a stredná firma a tiež v kategórii cena verejnosti.

Znie to neuveriteľne, ale aktuálne v kategórii Cena verejnosti bojujeme o prvé miesto. Ak nás chcete podporiť proti veľkým hráčom ako Lidl alebo Accenture, dajte nám svoj hlas v ankete na stránkach denníka SME, tu: https://goo.gl/Dw3MNo.

Vyhrať cenu Via Bona Slovakia je vecou veľkej prestíže a pokúšajú sa o to každoročne aj globálne firmy, pôsobiace na Slovensku. Víťazstvo v jednej z kategórii by pomohlo zviditeľniť nielen Nereus v jeho súčasnej zložitej situácii, ale aj naše plávanie a ďalšie vodné športy, ktoré máme tak radi.

Hlasovať môžete do 6. apríla 2018.

Za Vašu prípadnú podporu vopred ĎAKUJEME!