Podujatia SPF

Slovenský pohár v diaľkovom plávaní 2017

Celkovými víťazmi Slovenského pohára v diaľkovom plávaní sa medzi ženami stala Tatiana Potocká z Plaveckého klubu STU Trnava a medzi mužmi Marek Pavuk z ŠK AQUASPORT LEVICE. Slovenský pohár DPD najmladších juniorov si vyplávala Michaela Dinková z SPK Bratislava a Aleš Balamuský zo Žabky Čadca. V kategórii starších žiakov "A" boli najlepší Miroslava Dinková (SPK) a Filip Polák (ORCAB), v mladších žiakoch "B" Lea Držíková (KUPI) a Tomáš Juska (ORCAB).

Superfinále SP v diaľkovom plávaní

V sobotu 7. októbra 2017 v Leviciach vyvrcholí Slovenský pohár v diaľkovom plávaní. V záverečnom superfinále sa na troj a päťkilometrovej trati predstaví 37 pretekárov z deviatich klubov ČR a SR.  Pretekár s dosiahnutým najlepším časom na 5 km získa Pohár primátora mesta Levice. Prví traja pretekári a prvé tri pretekárky s dosiahnutým najlepším časom na 5 km získajú finančnú odmenu vo výške 100 eur za 1. miesto, 60 eur za 2. miesto a 40 eur za 3. miesto. Po doplávaní poslednej rozplavby sa okrem výsledkov superfinále vyhlásia aj celkové výsledky Slovenského pohára v diaľkovom plávaní. Program: Rozplávanie                               9:15-9:50 1.       Rozplavba 3000m           10:00 1.       Rozplavba 5000m           10:45 (4 plavci) 2.       Rozplavba 5000m           12:15 (10 plavcov)  - štartovať sa bude hneď po doplávaní 1.rozplavby Rozplávanie                               13:45-14:15 3.       Rozplavba 5000m           14:15  (10 plavcov) 4.       Rozplavba 5000m           15:30  (10 plavcov) Výsledky

Jesenné M-BAO dlhé trate - Zmena časového harmonogramu

Vážení tréneri, plavci a rozhodcovia,  Z technických príčin sa začiatok rozplávania podujatia Jesenné M-BAO, dlhé trate posúva o hodinu neskôr, t.j. na 9:00.  Začiatok pretekov je o 10:00 hod.   Za porozumenie ďakujeme.   

Jazerná desiatka v diaľkovom plávaní, 5. kolo SP

Dňa 2.9.2017 sa v Košiciach uskutoční 5. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní.  V disciplínach 1,3,5 a 10km bude štartovať spolu 42 pretekárov.  V galérii prinášame mapku a rozpis tratí.    Všetkým pretekárom držíme palce.

3. M.E.C. Cup Senior & SŽ a Majstrovstvá SR

Počas víkendu 17.-18. júna sme usporiadali v Šamoríne na 3. ročník M.E.C. Cupu a Majstrovstvá Slovenska v synchronizovanom plávaní. Súťažili kategórie Senior a SŽ. Okrem súťažiacich z domácich klubov štartovali kluby z Českej republiky, Maďarska a Rakúska. V kategórii SŽ titul majsterky SR vyplávala v sólach Viktória Reichová, v pároch Chiara Diky s Barborou Novotnou a v tímoch tím Slávie STU v zložení Diky, Iakovleva, Kostercová, Lengyelová, Novotná, Slezáková, Solymosyová, Trníková. V zmiešaných pároch SŽ prvé miesto obsadili súrodenci Jozef a Silvia Solymosyová, v seniorskom technickom sóle Nada Daabousová, v seniorskom voľnom páre Kristína Kvasňovská s Natáliou Pivarčiovou, v technickom tíme, voľnom tíme a voľnej kombinácii IUVENTA AQUATIX v zložení Bachárová, Bodíková, Daabousová, Ďurišová, Horská, Kvasňovská, Lisá, Miškechová, Pivarčiová, Schererová, Suranová. V medzinárodnom hodnotení M.E.C. Cup vyhralo Slovensko.  

Stránky

Subscribe to Podujatia SPF