Rôzne

Výberové konanie pre reprezentačných trénerov vo vodnom póle

Slovenská plavecká federácia vypisuje výberové konanie na pozície reprezentačných trénerov vo vodnom póle pre jednotlivé kategórie. Bližšie informácie v prílohe.

Podporte Adama Černeka a hrajte o ZOH 2018 V Pjongčangu!

Slovenský olympijský výbor (SOV) zostavil z 21 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov za uplynulých 12 mesiacov Juniorský olympijský tím (JOT), ktorý podporí na jeden rok sumou celkovo 50-tisíc eur. Cieľom programu je podporovať mladých športovcov v dorasteneckom či juniorskom veku v rozvoji ich športovej kariéry a utvoriť im na to vhodné podmienky. Súčasťou projektu je aj súťaž o lístky na Olympijské hry v Pjongčangu. Pobyt na ZOH 2018 pre 2 osoby získa: jeden člen Juniorského olympijského tímu (+1), ktorý dostane od svojich fanúšikov najviac hlasov, jeden vyžrebovaný hlasujúci (+1). Do žrebovania sa dostane každý, kto aspoň raz dá hlas ktorémukoľvek členovi Juniorského olympijského tímu. Súťaž trvá od 1. 11. do 30. 11. 2017. Hlasujte za nášho favorita Adama Černeka z Juniorského olympijského tímu (hlas môžete dať raz denne) a pošlite ho na ZOH 2018 do Pjongčangu. Doprajte mu cestu plnú inšpirácie do jeho budúcej športovej kariéry a dajte mu šancu zažiť neopakovateľnú atmosféru zimných olympijských hier. HLASUJTE ZA ADAMA ČERNEKA A HRAJTE O LÍSTKY NA OLYMPIJSKÉ HRY! Samozrejme, nezabúdame ani na vás, našich fanúšikov. Každý, kto aspoň raz zahlasuje za svojho favorita z Juniorského olympijského tímu, bude zaradený do žrebovania o pobyt pre 2 osoby na ZOH 2018. Sme jeden tím!
03.11.2017

Odpoveď prezidentky Slovenskej plaveckej federácie na otvorený...

Kompletné znenie listu vrátane príloh nájdete tu:  https://www.swimmsvk.sk/sites/default/files/download/odpoved_p._hakel_20170714.pdf  
17.07.2017

Ponuka zamestnania / Manažér reprezentácie SR v diaľkovom plávaní

Slovenská plavecká federácia vypisuje výberové konanie na obsadenie pozície Manažér reprezentácie SR v diaľkovom plávaní pre kategóriu seniorov a juniorov na olympijský cyklus  2017 - 2020. Bližšie informácie v prílohe.

Doplnenie profesijných údajov k registračnému formuláru...

Športoví odborníci zapísaní v Registri športových odborníkov, ktorí úspešne absolvovali školenie rozhodcov alebo športových administrátorov organizovaných Slovenskou plaveckou federáciou, si doplnia profesijné údaje do registra prostredníctvom tlačiva DOPLNENIE PROFESIJNÝCH ÚDAJOV K REGISTRAČNÉMU FORMULÁRU ŠO S PRÍSLUŠNOSŤOU K SPF. Formulár je potrebné doručiť na sekretariát Slovenskej plaveckej federácie. Nie je potrebné znovu overovať podpis u notára ani prikladať výpis z registra trestov. 
03.04.2017

Stránky

Subscribe to Rôzne