Mediterranean (COMEN) Cup 2017

Na Mediterranean Cup v synchronizovanom plávaní v portugalskej Mealhade v dňoch 1.-7.8.2017 boli nominované: Zuzana Bodíková, Chiara Diky, Viktória Kostercová, Dina Lengyelová, Linda McDonnell, Barbora Novotná, Viktória Reichová, Rebecca Slezáková, Silvia Solymosyová, Sophia Suranová. Vedúcou výpravy je Jana McDonnell, trénerkou Monika Thuringerová, rozhodkyňou Ivana Solymosyová. Výsledky našich: sólo 11. Viktória Reichová, pár 16. Chiara Diky, Barbora Novotná, tím 17.          ​
04.08.2017

Majstrovstvá sveta v synchronizovanom plávaní 2017

Na majstrovstvách sveta v synchronizovanom plávaní, ktoré sa konali 14.-22. júla v Budapešti nás reprezentovali: Júlia Bachárová, Zuzana Bodíková, Nada Daabousová, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová, Sophia Suranová. Obsadili sme všetky disciplíny okrem voľného sóla a zmiešaných párov (v roli predplavcov na oba zmiešané páry sa predstavili súrodenci Solymosyovci). Vedúcou výpravy bol Nora Szauder, trénermi Gábor Szauder a Monika Thuringerová. V rozhodcovskom zbore sme nemali zastúpenie.  Doteraz najlepším výsledkom v sólovej zostave na MS bolo 15. miesto Márie Dzurekovej (2007 v Melbourne) a Nadi Daabousovej sa podarilo dosiahnuť rovnaké umiestnenie, keď za technické sólo získala 77,1854 boda. Historicky najlepšie umiestnenie páru - 20. miesto sa dvojici Petra Ďurišová-Diana Miškechová nepodarilo atakovať. V technickom páre obsadili 29. priečku so 74,6111 boda a vo voľnom páre zhodne 29. miesto so 75,8000 boda. V tímoch súťažilo Slovensko naposledy v roku 1998, kedy sme obsadili 15. miesto. Tento rok sa nám podarilo vyplávať 17. miesto v technickom tíme (74,5487) a 19. miesto vo voľnom tíme (75,5667 b.) V kombinovanej zostave sme mali na MS premiéru. Rozhodcovia nás ohodnotili na 75,4667 bodov, čo znamenalo 15. miesto. Sumár výsledkov: 15. miesto - technické sólo Nada Daabousová 15. miesto - kombinovaná zostava 17. miesto - technický tím 19. miesto - voľný tím 29. miesto - technický pár Petra Ďurišová, Diana Miškechová 29. miesto - voľný pár Petra Ďurišová, Diana Miškechová   Štartové listiny a výsledky Hudby našich: Technické sólo - Hidden Citizens: It´s a sin Technický pár - Cirque du Soleil: Mutation Voľný pár - Cirque du Soleil: Ninkou Latora Technický tím - M. Jackson Voľný tím - The Man from U.N.C.L.E. Kombinácia - Guardians of the Galaxy  Program: Piatok 14.7. 11:00 technické sóla kvalifikácia, 16:00 technické páry kvalifikácia Sobota 15.7. 11:00 technické sóla finále, 19:00 technické zmiešané páry kvalifikácia Nedeľa 16.7. 11:00 technické páry finále 19:00 technické tímy kvalifikácia Pondelok 17.7 11:00 technické zmiešané páry finále 19:00 voľné sóla kvalifikácia Utorok 18.7. 11:00 technické tímy finále 19:00 voľné páry kvalifikácia Streda 19.7. 11:00 voľné sóla finále 19:00 voľné tímy kvalifikácia Štvrtok 20.7. 11:00 voľné páry finále 19:00 kombinácie kvalifikácia Piatok 21.7. 11:00 voľné tímy finále 19:00 voľné zmiešané páry kvalifikácia Sobota 22.7. 11:00 kombinácie finále 19:00 voľné zmiešané páry finále
24.07.2017

Reprezentačný štart: Synchro America Open 2017

Na súťaži svetovej série FINA Synchro America Open 19.-27.6.2017 v New Yorku/USA obsadili Petra Ďurišová a Diana Miškechová v technickom páre 6. miesto a vo voľnom páre 5. miesto. V celkovom súčte obsadili 5. pozíciu. Výsledky technický pár / Výsledky voľný pár / Celkové výsledky
23.06.2017

Majstrovstvá Európy juniorov v synchronizovanom plávaní 2017

Na Majstrovstvách Európy juniorov v synchronizovanom plávaní, ktoré sa konali 21.-25.6.2017 v Belehrade/SRB vo finále sól obsadila Natália Pivarčiová 11. priečku. V páre s Kristínou Kvasňovskou skončili tesne pred bránami finále na 13. mieste.  Výsledky LIVESTREAM Natália už štartovala na MEJ v Baku v roku 2015, kde obsadila v tíme a kombinácii 12. miesto, Kristína bude mať na MEJ premiéru. Vlani na MEJ obsadil pár Ďurišová-Miškechová 12. miesto a v sóle Diana Miškechová 13. miesto.
22.06.2017

Reprezentačný štart: Espaňa Sincro 2017

Na reprezentačný štart Espaňa Synchro, ktorý je súčasťou svetovej série FINA boli nominované: Nada Daabousová - technické sólo, technický pár náhr., Diana Miškechová - technický a voľný pár, Petra Ďurišová - technický a voľný pár. S pretekárkami pocestuje reprezentačný tréner Gábor Szauder a rozhodkyňa Zuzana Žáková. Súťaž sa koná 26.-28.5.2017 v Las Palmas na Kanárskych ostrovoch.  Štartové listiny a výsledky