Synchro

Majstrovstvá Európy juniorov v synchronizovanom plávaní 2017

Na Majstrovstvá Európy juniorov v synchronizovanom plávaní, ktoré sa budú konať 21.-25.6.2017 v Belehrade/SRB boli nominované Natália Pivarčiová a Kristína Kvasňovská (obe IUVENTA AQUATIX). S pretekárkami cestuje trénerka Monika Thuringerová a rozhodkyňa Zuzana Žáková, ktorá je zároveň aj vedúcou výpravy. Súťažiť budú akvabely z 25 krajín. Výsledky LIVESTREAM Natália už štartovala na MEJ v Baku v roku 2015, kde obsadila v tíme a kombinácii 12. miesto, Kristína bude mať na MEJ premiéru. Vlani na MEJ obsadil pár Ďurišová-Miškechová 12. miesto a v sóle Diana Miškechová 13. miesto.  
22.06.2017

3. M.E.C. Cup Senior & SŽ a Majstrovstvá SR

Počas víkendu 17.-18. júna sme usporiadali v Šamoríne na 3. ročník M.E.C. Cupu a Majstrovstvá Slovenska v synchronizovanom plávaní. Súťažili kategórie Senior a SŽ. Okrem súťažiacich z domácich klubov štartovali kluby z Českej republiky, Maďarska a Rakúska. V kategórii SŽ titul majsterky SR vyplávala v sólach Viktória Reichová, v pároch Chiara Diky s Barborou Novotnou a v tímoch tím Slávie STU v zložení Diky, Iakovleva, Kostercová, Lengyelová, Novotná, Slezáková, Solymosyová, Trníková. V zmiešaných pároch SŽ prvé miesto obsadili súrodenci Jozef a Silvia Solymosyová, v seniorskom technickom sóle Nada Daabousová, v seniorskom voľnom páre Kristína Kvasňovská s Natáliou Pivarčiovou, v technickom tíme, voľnom tíme a voľnej kombinácii IUVENTA AQUATIX v zložení Bachárová, Bodíková, Daabousová, Ďurišová, Horská, Kvasňovská, Lisá, Miškechová, Pivarčiová, Schererová, Suranová. V medzinárodnom hodnotení M.E.C. Cup vyhralo Slovensko.  

Reprezentačný štart: Synchro America Open 2017

Nominácia na súťaž svetovej série FINA Synchro America Open 19.-27.6.2017 v New Yorku/USA: Petra Ďurišová, Diana Miškechová - technický a voľný pár Tréner: Gábor Szauder, rozhodca a vedúci výpravy: Lucia Shepard.
14.06.2017

Synchro America Open 2017

SR budú reprezentovať: Petra Ďurišová, Diana Miškechová
05.06.2017

Letný pohár mesta Olomouc 2017

Účasť SR: IUVENTA AQUATIX
05.06.2017

Stránky

Subscribe to Synchro