Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
09.01. - 13.01.
Zimné majstrovstvá starší žiaci, 2.kolo - dohrávka Žilina / Nereus Žilina 25m Výsledky Prihláška
12.01. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, 12.kolo, Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
12.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 12.kolo, KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky Topoľčany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
13.01. - 14.01.
Národná liga kadetky, 1.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 13.kolo, Slávia UK Bratislava - KVP Nováky Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
13.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 12.kolo, ŠK Hornets Košice - Esá Žilina Košice / ESÁ Žilina 25m Výsledky Prihláška
13.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 13.kolo, KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany Topoľčany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
14.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 13.kolo, ŠKP Modri Draci Košice - Esá Žilina Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
18.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 14.kolo, Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
20.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 14.kolo, KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany Topoľčany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
20.01. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, 14.kolo, ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
20.01. Bystrická rybka Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.01. Memoriál Míly Heršálkovej 2018 Brno / CZE 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.01. - 28.01.
Národná liga starší žiaci, sk. 1-6., 1.turnaj Žilina / Nereus Žilina 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.01. - 28.01.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
27.01. - 28.01.
1.liga ženy, 2.turnaj Vrútky / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
27.01. - 28.01.
Národná liga juniori, 2.turnaj, sk.1-4 Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
27.01. - 28.01.
Národná liga žiačky, 1.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.02. - 03.02.
Národná liga kadeti, 3.turnaj Prešov / Slávia PU Prešov 25m Výsledky Prihláška
02.02. - 04.02.
Národná liga mladší žiaci, 2.turnaj, sk 1-6 Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
07.02. 1.liga ženy, 2.turnaj - dohrávka Topoľčany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
09.02. Galavečer SPF Bratislava 25m
10.02. Banskobystrický plavecký pohár - 1.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.02. - 11.02.
Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.02. 4. Zlatá rybka Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.02. Majstrovstvá SR v povinných figúrach SŽ Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Kvalifikácia Play Off na ME Barcelona 2018 - Ženy Košice LEN 50m Výsledky
17.02. Jarné M-ZSO - dlhé trate Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-VSO - dlhé trate Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.02. 1.liga ženy, 2.turnaj - dohrávka Košice / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
22.02. - 24.02.
Národná liga starši žiaci, sk 1-6., 2.turnaj Prešov / Slávia PU Prešov 25m Výsledky Prihláška
23.02. - 25.02.
Národná liga starší žiaci, sk. 7-11., 1.turnaj Košice / Esá Žilina 25m Rozpis Výsledky Prihláška
24.02. - 25.02.
Veľká cena Trnavy Trnava SPD, LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
24.02. Kvalifikácia Play Off na ME Barcelona 2018 - Muži Santa Maria de Lamas / Porto LEN 50m Výsledky
25.02. Majstrovstvá SR v povinných figúrach MŽ - 1. kolo SP Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.02. Majstrovstvá SR v technických elementoch Seniori, Juniori Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.03. - 03.03.
Národná liga mladší žiaci, 3.turnaj, sk. 1-6 Prešov / Slávia PU Prešov 25m Výsledky Prihláška
01.03. Konferencia SPF Bratislava
02.03. - 04.03.
Veľká cena Slovenska Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
03.03. Kvalifikácia Play Off na ME Barcelona 2018 - Muži Košice (SVK) LEN 50m Výsledky Prihláška
03.03. - 04.03.
Národná liga mladší žiaci, 3.turnaj, sk. 7-10 Topoľčany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
03.03. Kvalifikácia Play Off na ME Barcelona 2018 - Ženy Istanbul (TUR) LEN 50m Výsledky
09.03. - 11.03.
Národná liga kadeti, 4.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
09.03. - 11.03.
FINA Artistic Swimming World Series 2018 #1 Paris (FRA) Paríž / FRA FINA 25m Výsledky
10.03. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 1.kolo, ŠKP Modrí Draci - ŠK Hornets Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
10.03. - 11.03.
Jarné M-VSO "B", "A", "J","S" Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 1.kolo, Slavia UK Bratislava - KVP Nováky Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
10.03. - 11.03.
Jarné M-SSO "B", "A", "J", "S" Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. Jarné plavecké nádeje ZSO Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 2.kolo, ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
16.03. - 18.03.
Artistic Swimming ORKA CUP 2018 Székesfehérvár / HUN LEN 25m Rozpis Výsledky
16.03. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 2.kolo, ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
17.03. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 3.kolo, ŠK Hornets Košice - KVP Nováky Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
17.03. - 18.03.
Pharma GROUP vodnopólová extraliga, skupina B, 1.kolo Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
17.03. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 3.kolo, ŠKP Modri Draci Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
17.03. - 18.03.
Jarné M-BAO "B", "A", "J","S" Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. - 18.03.
Národná liga juniorky, 3.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
17.03. Jarné plavecké nádeje VSO Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. - 18.03.
Jarné M-ZSO "B", "A", "J", "S" Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. Jarné plavecké nádeje SSO Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.03. - 25.03.
Jarná cena Žiliny Žilina SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
23.03. - 25.03.
Národná liga starší žiaci, sk. 7-11., 2.turnaj Komárno / KVP Komárno 25m Výsledky Prihláška
23.03. - 25.03.
Národná liga starší žiaci, sk. 1-6, 3.turnaj Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
24.03. - 25.03.
Multistretnutie juniorov Graz / AUT 50m Výsledky
24.03. - 25.03.
Národná liga juniori, 3.turnaj, sk 1-4 Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
24.03. - 25.03.
Národná liga kadetky, 3.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
24.03. Národná liga juniori, 2.turnaj, sk 5-7 Komárno / KVP Komárno 25m Výsledky Prihláška
24.03. - 25.03.
4th M.E.C. CUP a Majstrovstvá SR Juniori a MŽ - 2.kolo SP Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
24.03. Veľkonočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.03. 1. kolo EP v DP Eilat/ISR LEN otvorená voda Výsledky
27.03. Jarná ORCA Plaveckého klubu ORCA SPORT a Plaveckého klubu ORCA Bratislava 25m Rozpis Výsledky
05.04. - 08.04.
Malmsten Swim Open Stockholm Stockholm / SWE 50m Výsledky
06.04. 1.liga ženy, 2.turnaj - dohrávka Piešťany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
06.04. - 08.04.
Národná liga mladší žiaci, 4.turnaj, sk. 1-6 Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
06.04. - 08.04.
Národná liga kadeti, 5.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
07.04. - 08.04.
1.liga ženy, 3.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
07.04. - 08.04.
Banská Bystrica Cup Banská Bystrica LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 4.kolo, KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
07.04. Jarné plavecké nádeje BAO Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. Cena mesta Humenné Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 4.kolo, Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
07.04. - 08.04.
Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. - 08.04.
XXVI Hungarian National Championships 2018 - 12&Under And Junior Budapešť / HUN LEN 50m Výsledky
08.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 5.kolo, KVP Nováky - ŠK Hornets Košice Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
08.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 5.kolo, Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
11.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 6.kolo, KVP Nováky - Slávia UK Bratislava Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
11.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, nadstavba 6.kolo, ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
13.04. - 15.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad SPD 50m Rozpis Výsledky Prihláška
14.04. - 15.04.
Pharma GROUP vodnopólová extraliga, skupina B, 2.kolo Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
14.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.04. - 15.04.
Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SA1 Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
14.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SB1 Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
14.04. - 15.04.
Delfínik a Iuventa Cup - 3. kolo SP Šamorín LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.04. - 15.04.
Národná liga juniorky, 4.turnaj Topoľčany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
18.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SA2 Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
18.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SB2 Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
20.04. - 22.04.
Národná liga starší žiaci, sk. 1-6., 4.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
20.04. - 22.04.
Národná liga starší žiaci, sk. 7-11., 3.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
20.04. Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
20.04. - 22.04.
FINA Artistic Swimming World Series 2018 #2 Beijing (CHN) Beijing / CHN FINA
21.04. Banskobystrický plavecký pohár - 2.kolo Brezno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.04. - 22.04.
Národná liga kadetky, 2.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
21.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SA3 Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
21.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SB3 Piešťany / KVP Nováky 25m Prihláška
21.04. - 22.04.
Majstrovstvá ČR MŽ a Juniori 2018 Brno / CZE 50m Výsledky
21.04. Severoslovenská liga v plávaní - 1.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.04. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, semifinále, zápas SB4 Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
28.04. Národná liga juniori, 1.turnaj, sk. 5-7 Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.04. - 29.04.
Veľká cena Dolného Kubína - Žinčicový míting Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.04. - 29.04.
Národná liga juniorky, 2.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
01.05. Ostravský delfínik 2018 Ostrava / CZE 25m Rozpis Výsledky
04.05. - 06.05.
Majstrovstvá ČR SŽ & Seniori 2018 Olomouc / CZE 25m Rozpis Výsledky
04.05. - 06.05.
Národná liga kadeti, 2.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
04.05. - 06.05.
Orca Cup Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
05.05. - 06.05.
Národná liga kadetky, 4.turnaj Piešťany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
05.05. - 06.05.
Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.05. - 06.05.
Národná liga mladší žiaci, 4.turnaj, sk. 7-10 žilina / Nereus Žilina 25m Výsledky Prihláška
05.05. - 06.05.
Multinations Junior Swimming Meet 2018 Plzeň/CZE 50m Výsledky
11.05. - 13.05.
Národná liga mladší žiaci, 5.turnaj, sk. 1-6 Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
11.05. - 13.05.
FINA World Series 4th MEC Cup & Majstrovstvá SR Seniori a SŽ Šamorín FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
11.05. - 13.05.
Kvalifikačný turnaj na ME 2018 Bielorusko - U19 muži Francúzsko LEN 50m Výsledky
12.05. - 13.05.
Národná liga mladší žiaci, 2.turnaj, sk. 7-10 Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
12.05. - 13.05.
Národná liga žiačky, 2.turnaj Košice / ŠK Olympia 25m Výsledky Prihláška
12.05. Severoslovenská liga v plávaní - 2. kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
12.05. - 13.05.
1.liga ženy, 4.turnaj Košice / ŠK Olympia 25m Výsledky Prihláška
18.05. - 20.05.
FINA Artistic Swimming World Series 2018 #5 Budapest Budapest / HUN FINA 50m Rozpis Výsledky
18.05. - 20.05.
Národná liga starší žiaci, sk. 1-6., 5.turnaj Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
18.05. - 20.05.
Národná liga starší žiaci, sk.7-11., 4.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
19.05. - 20.05.
Národná liga žiačky, 3.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
19.05. - 20.05.
Národná liga juniori, 4.turnaj, sk 1-4 Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Výsledky Prihláška
19.05. Národná liga juniori, 3.turnaj, sk 5-7 Piešťany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
19.05. Michalovský ORCAčik Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.05. Banskobystrický plavecký pohár - 3.kolo Veľký Krtíš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. - 27.05.
Majstrovstvá SR juniorov Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. - 27.05.
Národná liga mladší žiaci, sk. 1-6, 6.turnaj Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
26.05. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FA1 - ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠK Hornets Košice 50m Výsledky Prihláška
26.05. - 27.05.
Pharma GROUP vodnopólová extraliga, skupina B, 3.kolo Košice / ESÁ Žilina 25m Výsledky Prihláška
26.05. - 27.05.
Národná liga mladší žiaci, 5.turnaj, sk. 7-10 Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
26.05. - 27.05.
Národná liga kadetky, 5.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
26.05. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FB1 - KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice Piešťany / KVP Nováky 50m Výsledky Prihláška
30.05. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FB2 - ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
30.05. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FA2 - Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava 50m Výsledky Prihláška
01.06. - 03.06.
Národná liga starší žiaci, sk. 1-6., 6.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
01.06. - 03.06.
Národná liga starší žiaci, sk. 7-11., 5.turnaj Topoľčany / PVK Vrútky 25m Výsledky Prihláška
02.06. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FA3 - ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠK Hornets Košice 50m Prihláška
02.06. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FB3 - KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice Piešťany / KVP Nováky 50m Výsledky Prihláška
02.06. - 03.06.
Národná liga juniorky, 5.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
02.06. - 03.06.
FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 2.kolo Žilina SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
03.06. 2. Synchro Stars Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.06. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga, finále FA4 - Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice Bratislava / Slávia UK Bratislava 50m Výsledky Prihláška
08.06. - 10.06.
Majstrovstvá SR starších žiakov Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.06. - 10.06.
Národná liga kadeti, 6.turnaj Piešťany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
09.06. - 10.06.
8th Austrian Youth Championships Open 2018 Viedeň / AUT LEN 25m Rozpis Výsledky
13.06. - 14.06.
Trofeu International Ciutat De Barcelona Barcelona/ESP 50m Výsledky
15.06. - 17.06.
Majstrovstvá SR mladších žiakov Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
15.06. - 17.06.
Hungarian Open 2018 Budapešť / HUN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.06. Pharma GROUP vodnopólová extraliga, skupina B, 4.kolo Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
16.06. - 17.06.
Národná liga žiačky, 4.turnaj Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
21.06. - 24.06.
Letné majstrovstvá SR 11-roční Vrútky / PVK Vrútky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
22.06. - 24.06.
Majstrovstvá SR OPEN Bratislava FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
23.06. - 24.06.
Národná liga juniori, 5.turnaj, sk 1-4 Topoľčany / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
23.06. Národná liga juniori, 4.turnaj, sk 5-7 Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
27.06. - 01.07.
Majstrovstvá Európy juniorov v synchronizovanom plávaní 2018 Tampere / FIN MEJ Rozpis
28.06. LETNÁ ORCA plaveckého klubu Orca sport a Plaveckého klubu Orca Bratislava Bratislava 25m Rozpis Výsledky
29.06. - 01.07.
Arena Slovakia Swimming Masters Cup Šamorín LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.06. - 01.07.
FINA Artistic Swimming World Series 2018 #10 Taškent / UZB FINA 25m
30.06. - 01.07.
Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní Bratislava - Zlaté Piesky SPDP otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
30.06. - 01.07.
8th Austrian Youth Championships Open 2018 Viedeň / AUT LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.07. - 08.07.
Šport Kemp Dudince 2018 Dudince 25m
04.07. - 08.07.
Majstrovstvá Európy juniorov 2018 Helsinky / FIN MEJ 50m Výsledky
13.07. - 15.07.
Majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní Malta / MLT MEJ otvorená voda Výsledky
14.07. - 28.07.
Majstrovstvá Európy vo vodnom póle 2018 Barcelona / ESP ME 50m Rozpis Výsledky
18.07. - 22.07.
Majstrovstvá sveta juniorov v synchronizovanom plávaní 2018 Budapešť / HUN MSJ Rozpis
26.07. - 29.07.
Mediterranean (COMEN) Cup 2018 Sevilla / ESP LEN 25m Rozpis Výsledky
03.08. - 07.08.
Majstrovstvá Európy v synchronizovanom plávaní 2018 Glasgow / GBR ME Rozpis
03.08. - 09.08.
Majstrovstvá Európy v plávaní 2018 Glasgow/GBR ME 50m Výsledky
08.08. - 12.08.
Majstrovstvá Európy v diaľkovom plávaní 2018 Glasgow / GBR ME, LEN otvorená voda Výsledky
25.08. Jazerná desiatka Košice otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
26.08. - 31.08.
European Masters Water Polo Championships Kranj / SLO ME 25m
01.09. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.09. - 07.09.
European Masters Championships Kranj / SLO 50m Výsledky
04.09. - 08.09.
European Masters Synchronized Swimming Championships Kamnik / SLO ME
04.09. - 08.09.
Majstrovstvá sveta juniorov v diaľkovom plávaní Eilat / ISR MSJ otvorená voda Rozpis Výsledky
07.09. - 09.09.
FINA Swimming World Cup #1 Kazan / RUS LEN 50m
08.09. - 09.09.
European Masters Open Water Swimming Championships Bled / SLO ME otvorená voda
13.09. - 15.09.
FINA Swimming World Cup #2 Doha / QAT FINA Výsledky
22.09. - 23.09.
FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 3.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.09. - 30.09.
FINA Swimming World Cup #3 Eindhoven / NED FINA Výsledky
28.09. - 30.09.
Slovenský pohár mužov 2018 Piešťany/Vrútky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-VSO - dlhé trate Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-ZSO - dlhé trate Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
04.10. - 06.10.
FINA Swimming World Cup #4 Budapest / HUN FINA Výsledky
06.10. Veľká cena Púchova Púchov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.10. - 18.10.
III. olympijské hry mládeže Buenos Aires / ARG OH 50m Výsledky
06.10. O pohár mesta Levice Levice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.10. Banskobystrický plavecký pohár - 4.kolo Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. Zimné majstrovstvá SR juniorov 2018 Piešťany / KVP Nováky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. Jesenné plavecké nádeje VSO Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. - 14.10.
Jesenné M-BAO "B", "A", "J","S" Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. Jesenné plavecké nádeje SSO Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. - 14.10.
Jesenné M-ZSO "B","A","J","S" Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 1.kolo, Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Jesenné plavecké nádeje BAO Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. - 21.10.
Jesenné M-SSO "B", "A", "J"+"S" Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Jesenné plavecké nádeje ZSO Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. - 21.10.
Jesenné M-VSO "B","A","J"+"S" Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Pohár primátora mesta Topoľčany Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 1.kolo, ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Žabky na Slávii - 4. kolo SP Bratislava LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 2.kolo, KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 2.kolo, Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
26.10. - 28.10.
Národná liga SR starší žiaci, sk. A, 1.turnaj Komárno / KVP Komárnno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.10. - 28.10.
Národná liga SR starší žiaci, sk. B, 1.turnaj Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. - 28.10.
Cena PK - Muller Textiles Slovakia Cup Humenné LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. Severoslovenská liga v plávaní - 3. kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. - 28.10.
Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 3.kolo, Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Výsledky Prihláška
27.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 3.kolo, ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
27.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 3.kolo, ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
28.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 4.kolo, ŠK Hornets Košice - KVP Kúpele Piešťany Košice / ŠK Hornets Košice 25m Výsledky Prihláška
28.10. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 4.kolo, ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
Zimné majstrovstvá SR junioriek 2018 Košice / ŠK Olympia Košice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
Národná liga SR mladší žiaci, sk. A, 1.turnaj Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
Zimné majstrovstvá SR kadetov 2018 Nováky / KVP Nováky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
Národná liga SR mladší žiaci, sk. B, 1.turnaj Komárno / KVP Komárnno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
Slovakia Swimming Cup Trenčín SPD, LEN, FINA 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
FINA Swimming World Cup #5 Beijing / CHN FINA
03.11. - 04.11.
Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.11. - 10.11.
Národná liga SR starší žiaci, sk. A, 2.turnaj Prešov / TJ Slávia PU Prešov 25m Výsledky Prihláška
09.11. - 11.11.
FINA Swimming World Cup #6 Tokyo / JPN FINA
09.11. - 11.11.
Zimné majstrovstvá SR kadetiek 2018 Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.11. - 11.11.
Národná liga SR starší žiaci, sk. B, 2.turnaj Nováky / KVP Nováky 25m Výsledky Prihláška
10.11. - 11.11.
O Pohár Delfína Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.11. Banskobystrický plavecký pohár - 5.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.11. Severoslovenská liga v plávaní - 4. kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
15.11. - 17.11.
FINA Swimming World Cup #7 Singapore / SGN FINA
16.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 1.kolo, KVP Nováky - Slávia UK Bratislava Nováky / KVP Nováky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.11. - 18.11.
Súťaž olympijských nádejí V4 XXXI. Slovakia Synchro - 5.kolo SP Šamorín LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 5.kolo, ŠK Hornets Košice - KVP Nováky Košice / ŠK Hornets Košice 25m Prihláška
17.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 5.kolo, ŠKP Modrí Draci Košice - Pirana SC Topoľčany Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Prihláška
17.11. Plavecké nádeje Piešťany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.11. Slovenský pohár žien 2018 Topoľčany / Slávia UK Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 5.kolo, KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m Výsledky Prihláška
17.11. - 18.11.
FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 4.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 6.kolo, ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky Košice / ŠKP Modrí Draci Košice 25m Prihláška
18.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 6.kolo, ŠK Hornets Košice - Pirana SC Topoľčany Košice / ŠK Hornets Košice 25m Prihláška
23.11. - 25.11.
Majstrovstvá SR OPEN v krátkom bazéne Šamorín LEN 25m Rozpis Prihláška
23.11. - 25.11.
Národná liga SR mladší žiaci, sk. B, 2.turnaj Nováky / KVP Nováky 25m Prihláška
23.11. - 25.11.
Národná liga SR mladší žiaci, sk. A, 2.turnaj Žilina / KPŠ Nereus Žilina 25m
24.11. - 25.11.
Národná liga SR juniorov, 1.turnaj Košice / ŠK Hornets Košice Rozpis Prihláška
30.11. - 02.12.
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves 25m Rozpis Prihláška
30.11. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 8.kolo, Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m Prihláška
30.11. - 02.12.
Národná liga SR kadetov 2018/2019, 1. turnaj Nováky / KVP Nováky Rozpis
01.12. Pohár všestrannosti plaveckých nádejí - 2.kolo Šamorín 25m
07.12. - 09.12.
Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Nové Zámky 25m Rozpis Prihláška
08.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 7.kolo, ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice Košice / ŠK Hornets Košice 25m
08.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 7.kolo, Slávia UK Bratislava - KVP Nováky Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m
08.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 7.kolo, KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
09.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 8.kolo, KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky Piešťany / KVP Kúpele Piešťany 25m
11.12. - 16.12.
Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne 2018 Hangzhou / CHN MS 25m Rozpis
12.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 9.kolo, Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany Bratislava / Slávia UK Bratislava 25m
14.12. - 16.12.
Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trnava 25m Rozpis Prihláška
15.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 9.kolo, KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice Nováky / KVP Nováky 25m
15.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 9.kolo, Pirana SC Topoľčany - ŠK Hornets Košice Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m
15.12. Vianočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis
15.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m Rozpis Prihláška
16.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 10.kolo, Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí Draci Košice Topoľčany / Pirana SC Topoľčany 25m
16.12. Pharma GROUP vodnopólová Extraliga muži 2018/2019, 10. kolo, KVP Nováky - ŠK Hornets Košice Nováky / KVP Nováky 25m
21.12. - 22.12.
Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice LEN, FINA 50m Rozpis Prihláška