Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
23.01. Bystrická rybka Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.01. Banskobystrický plavecký pohár - 1.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.02. - 07.02.
Slovenský pohár žiakov BAO 1.kolo Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.02. - 14.02.
Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.02. - 28.02.
Veľká cena Trnavy /SPD 1.kolo Trnava SPD, LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.02. Banskobystrický plavecký pohár - 2.kolo Banská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.03. - 06.03.
Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.03. M-SR v diaľkovom plávaní Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
11.03. - 12.03.
Medzinárodné trojstretnutie najmladších žiakov OrcaB-KomBr-DVSI Bratislava 25m Výsledky
12.03. Cena mesta Humenné Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.03. - 13.03.
Banská Bystrica Cup 2016 Banská Bystrica LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.03. Európský pohár v diaľkovom plávaní / 2. kolo Eilat/ISR LEN otvorená voda Výsledky
18.03. - 20.03.
Jarná cena Žiliny /SPD 2.kolo Žilina SPD, LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
19.03. Veľkonočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.04. - 03.04.
Medzinárodné M-SR Masters Čilistov LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.04. VC Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.04. - 10.04.
Veľká cena Slovenska / Grand Prix Slovakia Bratislava LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.04. Jarné M-VSO 1.kolo Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.04. Banskobystrický plavecký pohár - 3.kolo Veľký Krtíš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.04. Severoslovenská liga v plávaní - 1.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.04. Jarné M-VSO 2.kolo Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.04. Jarné M-SSO - dlhé trate Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.04. Jarné M-ZSO - 1.kolo Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.04. - 24.04.
Veľká cena Dolného Kubína Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.04. - 24.04.
Slovenský pohár žiakov VSO 2.kolo Košice SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.04. - 01.05.
Orca Cup /SPD 3.kolo Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
30.04. - 01.05.
Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.05. - 08.05.
Štvorstretnutie CZE-HUN-POL-SVK Budapest / HUN 50m Rozpis Výsledky
07.05. Severoslovenská liga v plávaní - 2.kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.05. Jarné M-ZSO - 2.kolo Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.05. Jarné M-VSO -3.kolo Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.05. - 15.05.
Jarné M-BAO Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
14.05. Jarné M-ZSO - 3.kolo dlhé trate Trnava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.05. Jarné M-SSO Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
14.05. Michalovský Orcačik Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.05. - 22.05.
Majstrovstvá Európy Londýn / GBR LEN 50m Výsledky
21.05. - 22.05.
O pohár mesta Handlová "C" Handlová 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. - 29.05.
Majstrovstvá Európy Masters London / GBR LEN 50m Výsledky
27.05. - 29.05.
Cena Popradu, Memoriál F.Lutza /SPD 4.kolo Poprad SPD, LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
03.06. - 05.06.
Majstrovstvá SR najmladších žiakov /SPŽ 3.kolo Košice SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.06. - 14.06.
Majstrovstvá Európy v diaľkovom plávaní Hoorn/NED ME, LEN otvorená voda
10.06. - 12.06.
Letné M-SR starších žiakov Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
11.06. - 12.06.
OH kvalifikácia v diaľkovom plávaní Setubal/POR OH, FINA otvorená voda Výsledky
17.06. - 19.06.
Majstrovstvá SR juniorov a seniorov /SPD 5.kolo Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.06. Memoriál Pavla Vajdu Púchov 25m Rozpis Prihláška
24.06. - 26.06.
Letné M-SR mladších žiakov /SPŽ 3.kolo Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.07. M-SR v diaľkovom plávaní + Ružinovský maratón Zlaté piesky, Bratislava LEN otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
06.07. - 10.07.
Majstrovstvá Európy juniorov Hódmezővásárhely / HUN LEN 50m Výsledky
05.08. Kontrolný pretek pre nomináciu na MEJ DP Šamorín-Čilistov 50m Výsledky
05.08. - 21.08.
Olympijské hry Rio de Janeiro / BRA FINA 50m
26.08. - 27.08.
Svetový pohár FINA/airweave 1. kolo Paris/FRA FINA 25m
27.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
30.08. - 31.08.
Svetový pohár FINA/airweave 2. kolo Berlin/GER FINA 25m Výsledky
03.09. - 04.09.
Svetový pohár FINA/airweave 3. kolo Moskva/RUS FINA 25m
06.09. Letná slovenská univerziáda - plávanie Trnava 25m Rozpis Výsledky
09.09. - 11.09.
Majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní Piombino / ITA LEN otvorená voda
10.09. Majstrovstvá Európy v diaľkovom plávaní Masters Rijeka / CRO LEN otvorená voda
24.09. Severoslovenská liga v plávaní - 3.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
24.09. - 25.09.
Slovenský pohár žiakov ZSO - 4.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.09. - 01.10.
Svetový pohár FINA/airweave 4. kolo Peking/CHN FINA 25m
01.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
01.10. VC Púchova Púchov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.10. - 05.10.
Svetový pohár FINA/airweave 5. kolo Dubai/UAE FINA 25m Výsledky
08.10. Jesenné M-ZSO - 1.kolo Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.10. - 09.10.
Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.10. Jesenné M-VSO - 1.kolo Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.10. - 09.10.
Svetový pohár FINA/airweave 6. kolo Doha/QAT FINA 25m
15.10. Pohár primátora Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.10. Jesenné M-SSO - dlhé trate Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.10. Jesenné M-VSO - 2.kolo Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. - 22.10.
Svetový pohár FINA/airweave 7. kolo Singapur/SIN FINA 25m
22.10. - 23.10.
Jesenné M-BAO Čilistov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
22.10. Banskobystrický plavecký pohár - 4.kolo Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
22.10. - 23.10.
O pohár Delfína Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.10. - 26.10.
Svetový pohár FINA/airweave 8. kolo Tokyo/JPN FINA 25m
29.10. - 30.10.
Svetový pohár FINA/airweave 9. kolo Hongkong/CHN FINA 25m
29.10. Jesenné M-ZSO - 2.kolo Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.10. Muller Textilies Cup Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.11. - 06.11.
Jesenné M-SSO Handlová 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.11. Jesenné M-VSO - 3.kolo Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.11. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.11. Banskobystrický plavecký pohár - 5.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.11. Jesenné M-ZSO - 3.kolo dlhé trate Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.11. Severoslovenská liga v plávaní - 4.kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
19.11. - 20.11.
Memoriál Jozefa Baláža žiakov "C" Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.11. Plavecké nádeje Čilistov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.11. - 27.11.
Zimné M-SR mladších žiakov Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.11. Pohár primátora mesta Levice /ZRUŠENÉ/ Levice 25m Rozpis Prihláška
02.12. - 04.12.
Zimné M-SR starších žiakov Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.12. - 11.12.
Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne Windsor / CAN FINA 25m Výsledky
09.12. - 11.12.
Multistretnutie Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.12. - 11.12.
Slovenský pohár žiakov SSO - 5.kolo Žilina SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.12. - 18.12.
Majstrovstvá SR juniorov a seniorov v krátkom bazéne /SPD 6.kolo Čilistov SPD, LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška