Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
28.01. - 29.01.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO 1.kolo Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
11.02. - 12.02.
Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.02. Banskobystrický plavecký pohár - 1.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.02. Jarné M-SSO - dlhé trate Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.02. Jarné M-VSO - dlhé trate Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.02. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.02. Jarné M-ZSO - dlhé trate Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.02. - 26.02.
Veľká cena Trnavy/SPD 1.kolo Trnava SPD 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.03. Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní, 1. kolo SP v DP Bratislava SPDP 50m Rozpis Výsledky Prihláška
04.03. - 05.03.
Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. - 19.03.
Jarná cena Žiliny/SPD 2.kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.03. Banskobystrický plavecký pohár - 2.kolo Veľký Krtíš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.03. Plavecké nádeje Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.03. - 26.03.
10th Banská Bystrica Cup Banská Bystrica LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
25.03. - 26.03.
Cena mesta Humenné Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.03. Jarná ORCA Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
31.03. - 02.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza/SPD 3.kolo Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
01.04. Veľkonočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.04. Severoslovenská liga v plávaní, 1. kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
01.04. - 02.04.
Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Bratislava LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.04. - 09.04.
Jarné M-BAO "C", "D" Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.04. - 09.04.
Jarné M-VSO "B", "A", "J", "S" Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.04. - 09.04.
Jarné M-ZSO "B", "A", "J", "S" Levice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.04. - 09.04.
Jarné M-SSO "C", "D" Handlová 25m Rozpis Výsledky Prihláška
22.04. - 23.04.
FPD Slovenský pohár žiakov SSO 2.kolo Žilina SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
22.04. - 23.04.
Žinčicový míting Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.04. - 30.04.
Jarné M-BAO "B", "A", "J", "S" Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.04. - 30.04.
Jarné M-SSO "B", "A", "J", "S" Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.04. - 30.04.
Jarné M-ZSO "C", "D" Levice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.04. - 30.04.
Jarné M-VSO "C", "D" Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.05. - 07.05.
XIX. ORCA CUP /SPD 4.kolo Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.05. - 07.05.
Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.05. - 14.05.
V4 Olympic Hopes Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.05. Michalovský ORCAčik Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.05. Banskobystrický plavecký pohár - 3.kolo Brezno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.05. - 21.05.
O pohár mesta Handlová Handlová 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.05. - 28.05.
Veľká cena Slovenska/SPD 5.kolo Bratislava LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
27.05. Severoslovenská liga v plávaní, 2. kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.06. - 04.06.
Letné M-SR starších žiakov Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.06. - 11.06.
Majstrovstvá SR najmladších žiakov / FPD SPŽ Košice SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.06. - 18.06.
Majstrovstvá SR juniorov a seniorov Bratislava LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
23.06. - 25.06.
Letné M-SR mladších žiakov Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
28.06. - 02.07.
Majstrovstvá Európy juniorov 2017 Netanya/ISR MEJ, LEN 50m Výsledky
28.06. Letná ORCA Bratislava 25m Rozpis Výsledky
01.07. - 02.07.
Slovakia Swimming Masters Cup Šamorín 50m Rozpis Výsledky Prihláška
01.07. - 02.07.
M-SR v diaľkovom plávaní a Ružinovský maratón, 2.-3.kolo SP Zlaté Piesky, Bratislava SPDP otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
15.07. - 21.07.
17. FINA majstrovstvá sveta v diaľkovom plávaní Balatonfüred / HUN MS, FINA otvorená voda Výsledky
23.07. - 30.07.
17. FINA majstrovstvá sveta Budapest / HUN MS, FINA 50m Výsledky
24.07. - 28.07.
Európsky olympijský festival mládeže Györ / HUN 50m Výsledky
04.08. - 06.08.
Majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní 2017 Marseille / FRA MEJ, LEN otvorená voda Výsledky
04.08. - 05.08.
Majstrovstvá Sveta Masters v diaľkovom plávaní Balaton/HUN MS otvorená voda
05.08. Európsky pohár v diaľkovom plávaní 2017 - 3. kolo Navia (ESP) LEN otvorená voda Výsledky
12.08. Plavecký maratón pod Dubňom, 4. kolo SP v DP Žilina SPDP otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
14.08. - 20.08.
Majstrovstvá Sveta Masters Budapest/HUN MS 50m Výsledky
20.08. - 27.08.
Letná svetová univerziáda Taipei / TPE 50m Výsledky
23.08. - 28.08.
Majstrovstvá sveta juniorov Indianapolis / USA MSJ, FINA 50m Výsledky
26.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.09. Jazerná desiatka v diaľkovom plávaní, 5. kolo SP Košice SPDP otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
23.09. - 24.09.
FPD Slovenský pohár žiakov ZSO 4.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.09. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
30.09. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.09. Jesenné M-ZSO - dlhé trate Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.09. Jesenné M-VSO - dlhé trate Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.10. Banskobystrický plavecký pohár - 4.kolo Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.10. Veľká Cena Púchova Púchov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.10. Superfinále SP v diaľkovom plávaní Levice SPDP 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
14.10. Pohár primátora mesta Topoľčany Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.10. - 15.10.
Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.10. Severoslovenská liga v plávaní, 3.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. - 22.10.
Jesenné M-VSO "C", "D" Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. - 22.10.
Jesenné M-ZSO "C", "D" Levice 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. - 22.10.
Jesenné M-SSO "B", "A", "J", "S" Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.10. - 22.10.
Jesenné M-BAO "B", "A", "J", "S" Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.10. - 29.10.
Cena Plaveckého klubu - MULLER TEXTILES CUP Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.10. - 29.10.
O "Pohár Delfína" Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.10. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
03.11. - 05.11.
X-BIONIC® SPHERE SLOVAKIA SWIMMING CUP /SPD 6.kolo Šamorín LEN, FINA 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.11. Banskobystrický plavecký pohár - 5.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.11. - 05.11.
Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.11. Severoslovenská liga v plávaní, 4. kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.11. - 12.11.
Jesenné M-ZSO "B", "A", "J", "S" Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.11. - 12.11.
Jesenné M-VSO "B", "A", "J", "S" Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.11. - 12.11.
Jesenné M-BAO "C", "D" Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.11. - 12.11.
Jesenné M-SSO "C", "D" Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.11. Plavecké nádeje Trnavského samosprávneho kraja Piešťany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.11. - 19.11.
FPD Slovenský pohár žiakov VSO 5.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
24.11. - 26.11.
Majstrovstvá SR juniorov a seniorov v krátkom bazéne Šamorín LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.12. - 03.12.
Zimné M-SR mladších žiakov Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.12. - 10.12.
Zimné M-SR starších žiakov Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.12. - 17.12.
Majstrovstvá Európy 2017 Copenhagen / DEN ME, LEN 25m Výsledky
16.12. Vianočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Výsledky
16.12. - 17.12.
Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.12. Plavecké nádeje Šamorín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.12. VIANOČNÁ ORCA plaveckého klubu Orca sport a Plaveckého klubu Orca Bratislava Bratislava 25m Rozpis Výsledky