Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
09.02. Banskobystrický plavecký pohár – 1.kolo Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.02. - 10.02.
Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 1.kolo Michalovce SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 1.kolo Senica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 1.kolo Banská Štiavnica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo žiaci Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.02. - 24.02.
Veľká cena Trnavy Trnava SPD 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.03. - 03.03.
Veľká cena Slovenska Bratislava SPD, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.03. Severoslovenská liga – 1.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.03. Banskobystrický plavecký pohár – 2.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.03. Jarné plavecké nádeje Bratislava 25m
09.03. - 10.03.
Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo žiačky Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Jarné M-ZSO - dlhé trate Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Jarné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Jarné M-VSO - dlhé trate Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
22.03. - 24.03.
Jarná cena Žiliny Žilina SPD, FINA 50m Rozpis Prihláška
30.03. - 31.03.
Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Košice 50m Rozpis Prihláška
30.03. - 31.03.
Banská Bystrica Cup 2019 Banská Bystrica FINA 50m Rozpis Prihláška
30.03. Cena Mesta Humenné Humenné 25m Rozpis Prihláška
05.04. - 07.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad SPD 50m Rozpis Prihláška
06.04. Veľkonočné preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis
06.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Prihláška
13.04. Jarné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Šaľa 50m Rozpis Prihláška
13.04. Jarné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Žilina 50m Rozpis Prihláška
13.04. Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Poprad 50m Rozpis Prihláška
13.04. Jarné M-ZSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Trenčín 25m Rozpis Prihláška
26.04. - 28.04.
ORCA CUP Bratislava SPD, FINA 50m Rozpis Prihláška
27.04. - 28.04.
Veľká cena Dolného Kubína – Žinčicový míting Dolný Kubín 25m
04.05. Jarné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo zatiaľ neurčené Rozpis
04.05. Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Košice 50m Rozpis Prihláška
04.05. Jarné M-ZSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Myjava 25m Rozpis Prihláška
04.05. Jarné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo zatiaľ neurčené Rozpis
11.05. - 12.05.
Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Prihláška
18.05. Severoslovenská liga v plávaní – 2.kolo Žilina 50m
18.05. - 19.05.
O pohár mesta Handlová Handlová 25m
18.05. Banskobystrický plavecký pohár – 3.kolo Brezno 25m Rozpis Prihláška
25.05. - 26.05.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 2.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 2.kolo Banská Štiavnica SPŽ 25m Rozpis Prihláška
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 2.kolo Michalovce SPŽ 25m Rozpis
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 2.kolo Považská Bystrica SPŽ 25m Rozpis Prihláška
31.05. - 02.06.
Majstrovstvá SR juniorov Bratislava FINA 50m Rozpis
07.06. - 09.06.
Majstrovstvá SR mladších žiakov Štúrovo 50m Rozpis
14.06. - 16.06.
Majstrovstvá SR OPEN Žilina FINA 50m Rozpis
21.06. - 23.06.
Majstrovstvá SR starších žiakov Košice 50m Rozpis
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 3.kolo Považská Bystrica SPŽ 25m Rozpis Prihláška
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 3.kolo Humenné SPŽ 25m Rozpis
29.06. - 30.06.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 3.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 3.kolo Liptovský Mikuláš SPŽ 25m Rozpis
03.07. - 07.07.
Majstrovstvá Európy juniorov 2019 Kazan / RUS MEJ, LEN 50m
04.07. - 11.07.
Letná svetová univerziáda Neapol / ITA 50m
06.07. - 07.07.
Arena Slovakia Swimming Masters Cup Košice LEN 25m Rozpis Prihláška
21.07. - 27.07.
Európsky olympijský festival mládeže 2019 Baku / AZE 50m
21.07. - 28.07.
Majstrovstvá sveta v plávaní 2019 Gwangju / KOR MS, FINA 50m Rozpis
20.08. - 25.08.
Majstrovtvá sveta juniorov v plávaní 2019 Budapešť / HUN MSJ, FINA 50m
31.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m
28.09. - 29.09.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 4.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 4.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 4.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 4.kolo Handlová SPŽ 25m Rozpis Prihláška
05.10. Banskobystrický plavecký pohár – 4.kolo Banská Bystrica 25m Rozpis
05.10. Veľká cena Púchova Púchov 25m
05.10. Severoslovenská liga – 3.kolo Dolný Kubín 25m
05.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Prihláška
12.10. Jesenné M-ZSO - dlhé trate Považská Bystrica 25m Rozpis Prihláška
12.10. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis
12.10. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis
12.10. Jesenné M-VSO - dlhé trate Michalovce 25m Rozpis
19.10. - 20.10.
Cena PK – Muller Textiles Slovakia Cup Humenné 25m
19.10. - 20.10.
Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m
19.10. Veľká cena Bratislavy – M-SR v paraplávaní Bratislava 50m
19.10. Pohár primátora mesta Topoľčany Topoľčany 25m
26.10. Jesenné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Bratislava 50m Rozpis
26.10. Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Humenné 25m Rozpis
26.10. Jesenné M-ZSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Myjava 25m Rozpis
26.10. Jesenné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Handlová 25m Rozpis
01.11. - 03.11.
Slovakia Swimming Cup zatiaľ neurčené SPD 25m
09.11. Jesenné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Bratislava 50m Rozpis
09.11. Jesenné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Žilina 50m Rozpis
09.11. Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Spišská Nová Ves 25m Rozpis
09.11. Jesenné M-ZSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Púchov 25m Rozpis
16.11. Banskobystrický plavecký pohár – 5.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis
16.11. Plavecké nádeje Piešťany 25m
16.11. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m
16.11. Pohár Delfína Nové Zámky 25m
16.11. - 17.11.
Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m
16.11. Severoslovenská liga v plávaní – 4.kolo Žilina 50m
22.11. - 24.11.
Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trenčín 25m Rozpis
29.11. - 01.12.
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Dolný Kubín 25m Rozpis
04.12. - 08.12.
Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne Glasgow / GBR ME, LEN 25m
06.12. - 08.12.
Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves 25m Rozpis
13.12. - 15.12.
Majstrovstvá SR Open v krátkom bazéne Šamorín 25m Rozpis
14.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m
14.12. Vianočné plavecké nádeje Bratislava 25m
14.12. Vianočné preteky Žiar nad Hronom 25m
21.12. - 22.12.
Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice 50m