Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
09.02. Banskobystrický plavecký pohár – 1.kolo Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.02. - 10.02.
Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo žiaci Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 1.kolo Senica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 1.kolo Michalovce SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 1.kolo Banská Štiavnica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.02. - 24.02.
Veľká cena Trnavy Trnava SPD 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.03. - 03.03.
Veľká cena Slovenska Bratislava SPD, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.03. Severoslovenská liga – 1.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.03. Banskobystrický plavecký pohár – 2.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.03. Jarné plavecké nádeje - ZRUŠENÉ Bratislava 25m
09.03. - 10.03.
Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo žiačky Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Jarné M-VSO - dlhé trate Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Jarné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.03. Jarné M-ZSO - dlhé trate Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
22.03. - 24.03.
Jarná cena Žiliny Žilina SPD, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
30.03. - 31.03.
Banská Bystrica Cup 2019 Banská Bystrica FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
30.03. - 31.03.
Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
30.03. Cena Mesta Humenné Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
31.03. JARNÁ ORCA plaveckého klubu Orca sport a Plaveckého klubu Orca Bratislava Bratislava 25m Rozpis Výsledky
05.04. - 07.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad SPD 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.04. Veľkonočné preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.04. - 15.04.
Swim Open Stockholm/SWE 50m Výsledky
13.04. Jarné M-ZSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 1.kolo Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.04. Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 1.kolo Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.04. - 14.04.
Multistretnutie starších juniorov Sursee/SUI LEN 50m Výsledky
13.04. - 14.04.
Multistretnutie mlaších juniorov Graz/AUT LEN 50m Výsledky
13.04. Jarné M-SSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 1.kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
26.04. - 28.04.
Orca Cup Bratislava SPD, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
27.04. - 28.04.
Veľká cena Dolného Kubína – Žinčicový míting Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
01.05. Májová vlnka Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky
04.05. - 05.05.
International Junior Swimming Competition V4 Olympic Hopes Meeting Oswiecim/POL 50m Rozpis Výsledky
04.05. Jarné M-SSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 2.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.05. Jarné M-ZSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 2.kolo Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.05. Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 2.kolo Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.05. - 12.05.
Romanian International Swimming Championships Bucuresti/ROU 50m Rozpis Výsledky
11.05. - 12.05.
Jarné M-BAO „B“, „A“, „J“, „S“ - 1., 2.kolo Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.05. - 12.05.
Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.05. Šamorínska vlnka I.kolo Šamorín 25m Rozpis Výsledky
18.05. Severoslovenská liga v plávaní – 2.kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
18.05. - 19.05.
O pohár mesta Handlová - ZRUŠENÉ Handlová 25m
18.05. Banskobystrický plavecký pohár – 3.kolo Brezno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
18.05. Michalovský ORCAčik - Memoriál Majky Ľašovej Michalovce 25m Rozpis Výsledky
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 2.kolo Michalovce SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 2.kolo Považská Bystrica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. - 26.05.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 2.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 2.kolo Banská Štiavnica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
31.05. - 02.06.
Majstrovstvá SR juniorov Bratislava FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.06. - 09.06.
Majstrovstvá SR mladších žiakov Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
14.06. - 16.06.
Majstrovstvá SR OPEN Žilina FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
21.06. - 23.06.
Majstrovstvá SR starších žiakov Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
26.06. LETNÁ ORCA plaveckého klubu Orca sport a Plaveckého klubu Orca Bratislava Bratislava 25m Rozpis Výsledky
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 3.kolo Liptovský Mikuláš SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 3.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 3.kolo Považská Bystrica SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.06. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 3.kolo Humenné SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.06. - 06.07.
Šport Kemp Dudince Dudince SPŽ
03.07. - 07.07.
Majstrovstvá Európy juniorov 2019 Kazan / RUS MEJ, LEN 50m Výsledky
04.07. - 11.07.
Letná svetová univerziáda Neapol / ITA 50m Výsledky
06.07. - 07.07.
Arena Slovakia Swimming Masters Cup Košice LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.07. - 27.07.
Európsky olympijský festival mládeže 2019 Baku / AZE 50m Výsledky
21.07. - 28.07.
Majstrovstvá sveta v plávaní 2019 Gwangju / KOR MS, FINA 50m Rozpis Výsledky
20.08. - 25.08.
Majstrovtvá sveta juniorov v plávaní 2019 Budapešť / HUN MSJ, FINA 50m Výsledky
31.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 4.kolo Liptovský Mikuláš SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 4.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 4.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.09. FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 4.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.10. - 06.10.
FINA svetový pohár - 4. kolo Budapešť / HUN 50m Výsledky
05.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
05.10. Severoslovenská liga – 3.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.10. Veľká cena Púchova Púchov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.10. Banskobystrický plavecký pohár – 4.kolo Banská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.10. - 13.10.
FINA svetový pohár - 5. kolo Berlin / GER FINA 50m
12.10. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
12.10. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.10. Jesenné M-VSO - dlhé trate Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
12.10. Jesenné M-ZSO - dlhé trate Senica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. Šamorínska vlnka II.kolo Šamorín 25m Rozpis Výsledky
19.10. Majstrovstvá SR v paraplávaní Bratislava 50m
19.10. - 20.10.
Cena PK – Muller Textiles Slovakia Cup Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.10. - 20.10.
Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.10. Pohár primátora mesta Topoľčany Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.10. Jesenné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.10. Jesenné M-ZSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.10. Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
26.10. Jesenné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
01.11. - 03.11.
Slovakia Swimming Cup Győr / HUN SPD 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.11. - 10.11.
DM Kortbane Esbjerg / DEN 25m Výsledky
09.11. Jesenné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.11. Jesenné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
09.11. Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.11. Jesenné M-ZSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Púchov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
16.11. Pohár Delfína Nové Zámky 25m Rozpis Prihláška
16.11. Severoslovenská liga v plávaní – 4.kolo Žilina 50m Rozpis Prihláška
16.11. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis Prihláška
16.11. Banskobystrický plavecký pohár – 5.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Prihláška
17.11. Plavecké nádeje Piešťany 25m Rozpis Prihláška
22.11. - 24.11.
Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trenčín 25m Rozpis Prihláška
29.11. - 01.12.
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Dolný Kubín 25m Rozpis Prihláška
30.11. - 01.12.
Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m Rozpis Prihláška
30.11. Vianočné plavecké nádeje Bratislava 25m Rozpis Prihláška
04.12. - 08.12.
Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne Glasgow / GBR ME, LEN 25m
06.12. - 08.12.
Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves 25m Rozpis Prihláška
13.12. - 15.12.
Majstrovstvá SR Open v krátkom bazéne Šamorín 25m Rozpis Prihláška
14.12. Vianočné preteky Žiar nad Hronom 25m
14.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m
20.12. - 21.12.
Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice LEN, FINA 50m Rozpis Prihláška