Slovenská plavecká federácia

Code: 
SPF
Name: 
Slovenská plavecká federácia
SPF Type: 
Street: 
Za kasárňou 1
City: 
Bratislava
PSC: 
83103
LSC: 
Bratislavská oblasť
Short name [EN]: 
Slovenska plavecka federacia
Name [EN]: 
Slovenska plavecka federacia
Clubs ID: 
123

Preregistrovaní členovia k 16.12.2019

1 Aczelová Lucia (1965), SVK15628,
2 Aczelová Laura (1995), SVK15627, Rozhodca I. stupňa synchro, swimmranking
3 Augustínová Jana (1975), SVK14687, swimmranking
4 Balamucká Michaela (1998), SVK23857, Tréner I. kval. stupňa plávanie
5 Bazálik Jozef (1950), SVK13979, Tréner V. kval. stupňa plávanie
6 Belancová Martincová Martina (1991), SVK21228, Tréner I. kval. stupňa plávanie
7 Bielešová Sylvia (1978), SVK24416, Tréner I. kval. stupňa plávanie
8 Blažo Marcel (1974), SVK13821, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner II. kval. stupňa plávanie swimmranking
9 Blažová Zuzana (1974), SVK17211,
10 Blažová Natália (2002), SVK14801, Rozhodca I. stupňa plávanie, swimmranking
11 Bohát Ján (1954), SVK20154, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
12 Bottlik Štefan (1955), SVK21234, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
13 Breierová Martina (1996), SVK16004, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner I. kval. stupňa plávanie swimmranking
14 Breierová Beata (1962), SVK14735, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner V. kval. stupňa plávanie swimmranking
15 Breuer Zoltán (1986), SVK21804, Tréner II. kval. stupňa plávanie
16 Čičová Anna (1999), SVK24087, Tréner I. kval. stupňa plávanie
17 Daabous Daniel (1999), SVK24460,
18 Dentico Katarína (1993), SVK10394, Tréner I. kval. stupňa plávanie
19 Dinušová Martina (1993), SVK10801, Tréner I. kval. stupňa plávanie swimmranking
20 Felixová Eva (1946), SVK18058,
21 Felixová Pavlína (1994), SVK18161,
22 Felixová Viktória (1999), SVK24285,
23 Fidesová Zuzana (1981), SVK21602, Tréner I. kval. stupňa plávanie
24 Franek Peter (1993), SVK15952, Tréner II. kval. stupňa plávanie swimmranking
25 Gaislová Martina (1973), SVK15506,
26 Gajdoš Adrián (2000), SVK24866,
27 Gajdošík Silvester (1993), SVK24780, Tréner I. kval. stupňa plávanie
28 Giničová Jana (1993), SVK15587, Rozhodca I. stupňa plávanie, Tréner IV. kval. stupňa plávanie, Tréner V. kval. stupňa plávanie swimmranking
29 Gojakovičová Jovana (1993), SVK10830, Tréner II. kval. stupňa plávanie swimmranking
30 Grežďová Zuzana (1975), SVK21790,
31 Grobarová Eva (1993), SVK24592, Tréner I. kval. stupňa plávanie
32 Grznárová Bianca (1995), SVK10473, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner I. kval. stupňa plávanie
33 Gurka Karol (1972), SVK21743, Tréner I. kval. stupňa plávanie
34 Hepnerová Karin (1982), SVK21500, Tréner II. kval. stupňa plávanie
35 Heželová Ema (1998), SVK23881, Tréner I. kval. stupňa plávanie
36 Hornof Šimon (1999), SVK11603, Rozhodca I. stupňa plávanie, swimmranking
37 Hornof Petr (1967), SVK14714, swimmranking
38 Hornofová Katarína (1995), SVK11372, swimmranking
39 Horská Slávka (1975), SVK16056,
40 Horváth Róbert (1980), SVK21069, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
41 Horváth Ivan (1996), SVK11333,
42 Hrycková Jana (1969), SVK14144, swimmranking
43 Jágr Adam (1988), SVK22099, Tréner I. kval. stupňa plávanie
44 Jakubík Ján (1991), SVK23131, Tréner III. kval. stupňa plávanie
45 Jarembáková Larisa (1958), SVK17184, Rozhodca I. stupňa plávanie, Tréner IV. kval. stupňa plávanie
46 Jarolím Jiří (1971), SVK21626, Rozhodca I. stupňa vodné pólo, Tréner III. kval. stupňa vodné pólo
47 Jeleň Matej (1972), SVK23617, Tréner III. kval. stupňa plávanie
48 Jurkovičová Beata (1958), SVK14147, swimmranking
49 Jusko Martin (1981), SVK21887, Tréner II. kval. stupňa plávanie
50 Kačeríková Jana (1978), SVK21774, Tréner I. kval. stupňa plávanie
51 Káčerová Michaela (1993), SVK10819, Tréner I. kval. stupňa plávanie
52 Kellner Libor (1970), SVK24512, Rozhodca II. stupňa plávanie,
53 Kirschner Zoltán (1942), SVK12725, swimmranking
54 Kmeťová Andrea (1978), SVK23032,
55 Knápek František (1964), SVK14689, swimmranking
56 Knápková Janka (1965), SVK14690, swimmranking
57 Kolarič Juraj (1983), SVK23040, Tréner I. kval. stupňa plávanie
58 Kolodzejová Alexandra (1991), SVK20291, Tréner II. kval. stupňa plávanie
59 Kolofík Tomáš (1988), SVK20763, Tréner II. kval. stupňa plávanie
60 Konečná Katarína Júlia (1995), SVK10729,
61 Korolev Andrey (1988), SVK23168, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
62 Kostolný Martin (1978), SVK24513, Tréner I. kval. stupňa vodné pólo
63 Kovalík Slavomíra (1971), SVK19316,
64 Koza Ján (1964), SVK20874, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
65 Králiková Dominika (1998), SVK11178, swimmranking
66 Kršňáková Lucia (1986), SVK24932, Tréner V. kval. stupňa plávanie
67 Kukučiarová Jana (1988), SVK23030,
68 Kulan Michal (1983), SVK24417, Tréner III. kval. stupňa plávanie
69 Kuníková Martina (1983), SVK20690, Rozhodca III. stupňa vodné pólo, Tréner I. kval. stupňa vodné pólo
70 Kušnirik Richard (1978), SVK19318, Tréner I. kval. stupňa plávanie
71 Labudová Jana (1966), SVK15634,
72 Laincz Radka (1987), SVK15975, Tréner II. kval. stupňa plávanie swimmranking
73 Leščinský Ľuboš (1978), SVK24385, Tréner I. kval. stupňa plávanie
74 Lipnická Nina (1988), SVK14021, Tréner III. kval. stupňa plávanie
75 Lukáčiková Andrea (1966), SVK18812,
76 Machovič Miroslav (1976), SVK10005, Tréner IV. kval. stupňa plávanie swimmranking
77 Marková Zdenka (1979), SVK21583, Rozhodca I. stupňa plávanie, Tréner I. kval. stupňa plávanie
78 Marková Iveta (1960), SVK14693, Rozhodca III. stupňa plávanie, swimmranking
79 Melíšková Martina (1996), SVK16892, Tréner I. kval. stupňa plávanie
80 Mikoláš Peter (1982), SVK19139, Tréner I. kval. stupňa plávanie
81 Mikuška Vladimír (1969), SVK19881,
82 Mišovič Marián (1972), SVK19238,
83 Mlynarčíková Jana (1989), SVK21744, Tréner II. kval. stupňa plávanie
84 Mornárová Ingrid (1964), SVK15640,
85 Nagyová Blanka (1959), SVK19105,
86 Nagyová Miriam (1980), SVK19104,
87 Nedelka Martin (1976), SVK19176,
88 Nowak Miroslav (1985), SVK17138,
89 Nowaková Lenka (1962), SVK21806, Rozhodca III. stupňa plávanie,
90 Pisarčík Stanislav (1987), SVK22930, Tréner III. kval. stupňa plávanie
91 Pistlová Ľubica (1969), SVK14720, swimmranking
92 Polomský Peter (1978), SVK24677, Tréner I. kval. stupňa plávanie
93 Popelková Zlata (1968), SVK21535,
94 Prelovský Róbert (1990), SVK20674, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
95 Pribyla Tomáš (1984), SVK20071,
96 Pulcová Soňa (1979), SVK19047, Tréner II. kval. stupňa plávanie
97 Radič Peter (1989), SVK20634, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
98 Radič Pavol (1989), SVK20938, Rozhodca I. stupňa vodné pólo,
99 Rybárik Jozef (1980), SVK20676, Tréner V. kval. stupňa plávanie
100 Rybárik Marian (1968), SVK19902, Tréner III. kval. stupňa plávanie
101 Salcer Rudolf (1968), SVK14059, Rozhodca II. stupňa plávanie, , Rozhodca III. stupňa plávanie, swimmranking
102 Schilling Norbert (1976), SVK22929,
103 Schwarz Viliam (1959), SVK21184, Tréner I. kval. stupňa plávanie
104 Siekel Barbara (1986), SVK14152, Tréner I. kval. stupňa plávanie, Tréner I. kval. stupňa plávanie swimmranking
105 Šipošová Daniela (1949), SVK13819, swimmranking
106 Šmahel Peter (1984), SVK24749, Tréner I. kval. stupňa plávanie
107 Šmihuľa Štefan (1986), SVK19322,
108 Štangová Eva (1975), SVK20389, Tréner II. kval. stupňa plávanie
109 Stanková Lesanka (1974), SVK21382, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie,
110 Štempelová Jana (1983), SVK24397, Tréner II. kval. stupňa plávanie
111 Sucháň Dávid (1998), SVK22518, Tréner I. kval. stupňa plávanie, Tréner III. kval. stupňa plávanie
112 Sukeník Peter (1973), SVK17627,
113 Šulek Ivan (1962), SVK14497, swimmranking
114 Svítok Martin (1968), SVK20758, Rozhodca III. stupňa vodné pólo,
115 Syllabová Miroslava (1990), SVK10107, Tréner II. kval. stupňa plávanie swimmranking
116 Takáč Peter (1950), SVK23563, Tréner III. kval. stupňa plávanie
117 Talačová Alexandra (2001), SVK12248, swimmranking
118 Tanka Štefan (1957), SVK14723, swimmranking
119 Tauferová Adriana (1991), SVK24428, Tréner I. kval. stupňa plávanie
120 Tokárová Jana (1992), SVK24015, Tréner I. kval. stupňa plávanie
121 Tomáš Milan (1996), SVK12112, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie, swimmranking
122 Ulbrichtová Katarína (1995), SVK10604, swimmranking
123 Vajda Alexander (1965), SVK13541, Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner III. kval. stupňa plávanie
124 Vandlík Tomáš (1989), SVK19317, Tréner IV. kval. stupňa plávanie
125 Vašková Monika (1990), SVK14926, Tréner III. kval. stupňa plávanie
126 Vasková Iveta (1970), SVK14457, Tréner II. kval. stupňa plávanie swimmranking
127 Vaškovič Filip (1985), SVK20838, Tréner V. kval. stupňa plávanie
128 Vašut Roman (1983), SVK24106, Rozhodca III. stupňa plávanie,
129 Vaverčák Igor (1973), SVK21745, Tréner II. kval. stupňa plávanie
130 Vécsey Štefan (1943), SVK22400,
131 Viceníková Zuzana (1982), SVK20362, Tréner II. kval. stupňa plávanie
132 Vítek Rostislav (1976), SVK21770, Tréner III. kval. stupňa plávanie
133 Vítková Jana (1978), SVK21771, Tréner III. kval. stupňa plávanie
134 Vološin Štefan (1959), SVK24706,
135 Zajíčková Katarína (1993), SVK18336,
136 Ziková Lívia (1996), SVK21476, Rozhodca I. stupňa plávanie,
137 Žilíková Nikola (1992), SVK16414,