Trenčiansky plavecký oddiel

Code: 
TPO
Name: 
Trenčiansky plavecký oddiel
Street: 
Šafárikova 2723/4-16
City: 
Trenčín
PSC: 
91108
Email: 
tpo.170108@gmail.com
Phone: 
+421904634745
Internet: 
www.tpo2008.sk
IBAN: 
SK58 7500 0000 0040 2503 3499
ICO: 
42026130
LSC: 
Západoslovenská oblasť
Short name [EN]: 
TPO
Name [EN]: 
Trenciansky plavecký oddiel
Clubs ID: 
53

Preregistrovaní členovia k 19.11.2019

1 Amrich Daniel (2007), SVK23593,
2 Ancin Nils (2003), SVK15360, swimmranking
3 Bača Daniel (2011), SVK24139,
4 Badejová Rebeca (2005), SVK18632,
5 Balaj Andrej (2003), SVK17127,
6 Barborák Jozef (1966), SVK18541,
7 Beňo Viktor (2010), SVK23589,
8 Binó Timotej (2009), SVK23612,
9 Binó Leonard (2006), SVK23614,
10 Brezan Bruno (2009), SVK23577,
11 Bundala Peter (1944), SVK15759,
12 Cmarková Nina Marína Elizabeth (1999), SVK12552, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner III. kval. stupňa plávanie swimmranking
13 Csomová Marta (1950), SVK23056,
14 Fukala Marko (2009), SVK20716,
15 Fuksová Lenka (2010), SVK24137,
16 Gluch Adam (2005), SVK20714,
17 Gottschal Genevieve (2010), SVK22432,
18 Gottschal Karol (1958), SVK22431,
19 Gulišová Janka (1975), SVK14601, Rozhodca II. stupňa plávanie, Tréner IV. kval. stupňa plávanie swimmranking
20 Halabrínová Patrícia (2008), SVK23608,
21 Halabrínová Kristína (2011), SVK23610,
22 Halas Milan (1970), SVK19274,
23 Hladký Benjamín (2007), SVK24138,
24 Janíček Tomáš (1990), SVK10761, Rozhodca I. stupňa plávanie, Tréner I. kval. stupňa plávanie swimmranking
25 Janíček Július (1959), SVK14604, swimmranking
26 Janušková Karin (2003), SVK14605, swimmranking
27 Klimová Sabina (2010), SVK22427,
28 Kochajda Rudolf (1973), SVK18631,
29 Kolesárová Kristína (2008), SVK22875,
30 Kolínková Katarína (1977), SVK18097,
31 Kotleba Alexej (2004), SVK16751,
32 Kováčiková Chiara Sofia (2007), SVK23616,
33 Kožáková Michaela (2012), SVK23929,
34 Kuchťáková Zuzana (2008), SVK20720,
35 Kuchťáková Magdaléna (2004), SVK18539,
36 Kudličková Patrícia (2003), SVK15367, swimmranking
37 Lezová Mária (1999), SVK18189,
38 Masár Sebastián (2005), SVK17877,
39 Mikloš Andrej (1974), SVK23457,
40 Molnár Patrik (2007), SVK23441,
41 Moško Šimon (2010), SVK23122,
42 Mošková Tereza (2009), SVK23578,
43 Mrázik Filip (2007), SVK20902,
44 Omelková Zora (2007), SVK19192,
45 Omelková Klára (2003), SVK16759,
46 Pastierik Róbert (1955), SVK14613, Rozhodca III. stupňa plávanie, Tréner III. kval. stupňa plávanie swimmranking
47 Pastieriková Soňa (1956), SVK14614, swimmranking
48 Pavleová Pavlína (1997), SVK11876, swimmranking
49 Pavlíček Ladislav (1968), SVK13474,
50 Pavlíková Nina (2005), SVK23440,
51 Ponduša Michal (2009), SVK23583,
52 Pondušová Emma (2006), SVK23586,
53 Prokopová Terézia (2005), SVK22425,
54 Šašinková Natália (2007), SVK18572,
55 Šedivý Slavomír (1968), SVK20171,
56 Sivová Nina (2004), SVK22429,
57 Škrhová Sabrina (2008), SVK23607,
58 Štefánik Radovan (2004), SVK18576,
59 Štern Alexander (1974), SVK20719, Rozhodca I. stupňa plávanie, , Rozhodca II. stupňa plávanie,
60 Štern Jakub (2003), SVK16853,
61 Štern Marek (2006), SVK18573,
62 Striženec Milan (1938), SVK12736, swimmranking
63 Striženec Pavel (1943), SVK18248,
64 Struk Sebastián (2010), SVK22424,
65 Struk Dominik (2007), SVK16758,
66 Vargovič Igor (2007), SVK23581,
67 Vrábel Jozef (1973), SVK20248,
68 Vrábel Jozef (2002), SVK15371, swimmranking
69 Vráblová Margaréta (2005), SVK16760,
70 Žitňanová Agnesa (1948), SVK14620, swimmranking