Plávanie

Typ: 
Reprezentácia
Kategória: 
Juniori
Sezóna: 
2017
Počet plavcov: 
57
 
Realizačný tím:
Športový riaditeľ SPF
sport@swimmsvk.sk
00421903717236
Manažér reprezentácie SR v plávaní
reprezentacia@swimmsvk.sk
00421905399077
Tréner - asistent pre starších juniorov
jiri.adamek@orcabratislava.sk
00421908701272
Tréner - asistent pre mladších juniorov
myloosko@gmail.com
00421907979751
Tréner - asistent pre mladších juniorov
karel.prochazka@gmail.com
00421915743083
Reprezentanti:
# SVKID Priezvisko Meno Ročník Výkony Prehliadka Lekár
1 SVK11805 Bartáky Dávid   99 Výkony 25.10.2017 Malovič
2 SVK11181 Rosipal Adam   99 Výkony 25.04.2017 Říha
3 SVK11109 Mizera Daniel   99 Výkony 08.09.2017 Říha
4 SVK12268 Černek Adam   99 Výkony 02.05.2018 Chudíková
5 SVK11170 Popelka Šimon   99 Výkony 23.04.2018 Delej
6 SVK11942 Beňo Jozef   99 Výkony 06.11.2017 Bartošová
7 SVK11924 Želikovský Tomáš   00 Výkony 26.09.2017 Sýkora
8 SVK11524 Ružič Tomáš   00 Výkony 25.04.2018 Bartošová
9 SVK11496 Niepelová Sára   00 Výkony 09.05.2018 Urvayová
10 SVK11549 Horňák Adam   00 Výkony 24.04.2018 Delej
11 SVK11806 Benková Laura   00 Výkony 25.10.2017 Malovič
12 SVK14848 Gajdoš Dávid   00 Výkony 20.03.2018 Valiska
13 SVK12430 Duša Matej   00 Výkony 21.05.2018 Delej
14 SVK12767 Paulíková Lenka   00 Výkony 23.05.2018 Urvayová
15 SVK14803 Mikušková Barbora   01 Výkony 23.04.2018 Delej
16 SVK13193 Záborská Miroslava   01 Výkony 12.09.2017 Urvayová
17 SVK12083 Potocká Tatiana   01 Výkony 12.09.2017 Urvayová
18 SVK12351 Kalník Lukáš   01 Výkony 27.03.2017 Chudíková
19 SVK11582 Rusnáková Rebeka   01 Výkony 14.05.2018 Urvayová
20 SVK12548 Niedl Tomáš   01 Výkony 11.09.2017 Kayser
21 SVK11601 Kazimír Samuel Alexander   01 Výkony 28.05.2018 Urvayová
22 SVK11848 Tomanová Barbora   01 Výkony 09.03.2018 Delej
23 SVK12066 Balážiková Karolína   01 Výkony 05.02.2018 Delej
24 SVK15802 Kliment Simon   01 Výkony 26.03.2018 Delej
25 SVK12496 Hraško Juraj   01 Výkony 18.04.2018 Delej
26 SVK11782 Reindl Robin   02 Výkony 14.03.2018 Patka
27 SVK12854 Kušík Alex   02 Výkony 17.01.2018 Říha
28 SVK12829 Kubová Lucia   02 Výkony 19.09.2018 Platová
29 SVK11552 Kováčová Nikola   02 Výkony 28.03.2018 Delej
30 SVK11967 Bielik Kevin   02 Výkony 23.01.2018 Suchá
31 SVK12457 Šujanský Matej   02 Výkony 17.04.2018 Fridrich
32 SVK12785 Vitko Filip   02 Výkony 06.11.2017 Knappková
33 SVK11560 Ripková Zora   02 Výkony 28.03.2018 Delej
34 SVK11827 Trníková Nikoleta   02 Výkony 23.06.2017 Karas
35 SVK11823 Topoľský Juraj   02 Výkony 25.10.2017 Malovič
36 SVK12226 Potocká Tamara   02 Výkony 13.06.2018 Bendíková
37 SVK12764 Peciar Tomáš   02 Výkony 06.09.2017 Sýkorová
38 SVK13331 Verešová Natália   02 Výkony 20.04.2018 Delej
39 SVK12426 Michaličková Zuzana   02 Výkony 20.10.2017 Malovič
40 SVK11867 Bábska Nina   02 Výkony 20.04.2018 Delej
41 SVK14748 Marušáková Emma   03 Výkony 20.10.2017 Malovič
42 SVK14668 Nikolajová Sára   03 Výkony 01.06.2018 Urvayová
43 SVK13637 Kupčová Sabína   03 Výkony 20.06.2018 Říha
44 SVK13590 Feketeová Tijana   03 Výkony 12.11.2018 Patka
45 SVK14585 Vadovičová Nina   03 Výkony 26.06.2018 Fridrich
46 SVK14831 Cibulková Martina   03 Výkony 02.05.2018 Bartošová
47 SVK14945 Kovácsová Timea   04 Výkony 14.03.2018 Patka
« späť