Plávanie

Typ: 
Reprezentácia
Kategória: 
Juniori
Sezóna: 
2017
Počet plavcov: 
57
 
Realizačný tím:
Športový riaditeľ SPF
sport@swimmsvk.sk
00421903717236
Manažér reprezentácie SR v plávaní
reprezentacia@swimmsvk.sk
00421905399077
Tréner - asistent pre starších juniorov
jiri.adamek@orcabratislava.sk
00421908701272
Tréner - asistent pre mladších juniorov
myloosko@gmail.com
00421907979751
Tréner - asistent pre mladších juniorov
karel.prochazka@gmail.com
00421915743083
Reprezentanti:
# SVKID Priezvisko Meno Ročník Výkony Prehliadka Lekár
1 SVK11805 Bartáky Dávid   99 Výkony 25.10.2017 Malovič
2 SVK11181 Rosipal Adam   99 Výkony 25.04.2017 Říha
3 SVK11109 Mizera Daniel   99 Výkony 14.11.2016 Říha
4 SVK12268 Černek Adam   99 Výkony 09.05.2017 Chudíková
5 SVK11170 Popelka Šimon   99 Výkony 24.04.2017 Říha
6 SVK11942 Beňo Jozef   99 Výkony
7 SVK11924 Želikovský Tomáš   00 Výkony 26.09.2017 Sýkora
8 SVK11524 Ružič Tomáš   00 Výkony 18.04.2017 Bartošová
9 SVK11496 Niepelová Sára   00 Výkony 06.06.2017 Urvayová
10 SVK11549 Horňák Adam   00 Výkony 25.04.2017 Říha
11 SVK11806 Benková Laura   00 Výkony 25.10.2017 Malovič
12 SVK14848 Gajdoš Dávid   00 Výkony 24.03.2017 Valiska
13 SVK12430 Duša Matej   00 Výkony 08.11.2016 Urvayová
14 SVK12767 Paulíková Lenka   00 Výkony 06.06.2017 Urvayová
15 SVK14803 Mikušková Barbora   01 Výkony 17.10.2017 Říha
16 SVK13193 Záborská Miroslava   01 Výkony 02.11.2016 Repiščáková
17 SVK12083 Potocká Tatiana   01 Výkony 30.01.2017 Bendíková
18 SVK11582 Rusnáková Rebeka   01 Výkony 12.05.2017 Urvayová
19 SVK12548 Niedl Tomáš   01 Výkony 12.04.2017 Kayser
20 SVK11601 Kazimír Samuel Alexander   01 Výkony 10.05.2017 Urvayová
21 SVK11848 Tomanová Barbora   01 Výkony 20.02.2017 Říha
22 SVK12066 Balážiková Karolína   01 Výkony 17.01.2017 Ondrkal
23 SVK15802 Kliment Simon   01 Výkony 16.06.2017 Říha
24 SVK12496 Hraško Juraj   01 Výkony 24.04.2017 Říha
25 SVK11782 Reindl Robin   02 Výkony 27.02.2017 Patka
26 SVK12829 Kubová Lucia   02 Výkony
27 SVK11552 Kováčová Nikola   02 Výkony 24.04.2017 Říha
28 SVK11560 Ripková Zora   02 Výkony 25.04.2017 Říha
29 SVK11827 Trníková Nikoleta   02 Výkony 23.06.2017 Karas
30 SVK12226 Potocká Tamara   02 Výkony 25.05.2017 Bendíková
31 SVK12426 Michaličková Zuzana   02 Výkony 20.10.2017 Malovič
32 SVK11867 Bábska Nina   02 Výkony 25.04.2017 Říha
33 SVK14748 Marušáková Emma   03 Výkony 20.10.2017 Malovič
34 SVK13637 Kupčová Sabína   03 Výkony 26.06.2017 Říha
35 SVK13590 Feketeová Tijana   03 Výkony
« späť