Plávanie (juniori)

Typ: 
Reprezentácia
Kategória: 
Juniori
Sezóna: 
2019
Počet plavcov: 
58
 
Realizačný tím:
Športový riaditeľ SPF
sport@swimmsvk.sk
00421903717236
Manažér reprezentácie SR v plávaní:
vzeleznik@centrum.sk
00421905469434
Reprezentačný tréner juniorov SR v plávaní
myloosko@gmail.com
00421907979751
Asistent reprezentačného trénera starších juniorov
jiri.adamek@orcabratislava.sk
00421908701272
Asistent reprezentačného trénera mladších juniorov
karel.prochazka@gmail.com
00421915743083

Projekt prípravy reprezentačného družstva juniorov Slovenskej republiky v plávaní pre RTC 2019 vychádza z aktuálnych podmienok v slovenskom plávaní. Je zameraný na úspešnú reprezentáciu Slovenskej republiky na vrcholných podujatiach s cieľom vytvoriť širšiu základňu pre budúcu seniorskú reprezentáciu.​

Reprezentačné družstvo SR pre rok 2019 je otvorený systém.
Do reprezentačného družstva starších a mladších juniorov pre RTC 2019 sú zaradení pretekári, ktorí splnili predpísané podmienky a dosiahli predpísané limity bodových výkonov:

  • dňom 01.01.2019:​ v období ​od 01.01.2018 do 31.12.2018 v oficiálnych pretekoch v 50m alebo 25m bazéne podľa bodovacích tabuliek FINA 2017.
  • dňom 01.07.2019: v období ​od 01.01.2019 do 30.06.2019 v oficiálnych pretekoch v 50m alebo 25m bazéne podľa bodovacích tabuliek FINA 2018.

Do reprezentačného družstva starších a mladších juniorov pre RTC 2019 mimo uvedených termínov môžu byť zaradení pretekári, ktorí splnili limit a podmienky pre účasť na vrcholné podujatie v období medzi posledným dňom pre zaraďovanie do reprezentačného družstva a uzavretím obdobia nominácie na vrcholné podujatie.

 

 

Reprezentanti:
# SVKID Priezvisko Meno Ročník Výkony Prehliadka Lekár
1 SVK12351 Kalník Lukáš   01 Výkony 30.09.2019 Chudíková
2 SVK12548 Niedl Tomáš   01 Výkony 11.09.2017 Kayser
3 SVK11601 Kazimír Samuel Alexander   01 Výkony 06.06.2019 Urvayová
4 SVK12498 Holba Filip   01 Výkony 14.11.2019 Urvayová
5 SVK15802 Kliment Simon   01 Výkony 09.07.2019 Bartošová
6 SVK12496 Hraško Juraj   01 Výkony 21.03.2019 Říha
7 SVK11782 Reindl Robin   02 Výkony 20.05.2019 Patka
8 SVK12854 Kušík Alex   02 Výkony 17.01.2018 Říha
9 SVK16816 Porubec Urban   02 Výkony 15.10.2019 Sulitka
10 SVK11552 Kováčová Nikola   02 Výkony 19.03.2019 Říha
11 SVK12457 Šujanský Matej   02 Výkony 06.06.2019 Kotlár
12 SVK11967 Bielik Kevin   02 Výkony 12.04.2019 Suchá
13 SVK12785 Vitko Filip   02 Výkony 07.12.2018 Bartošová
14 SVK11560 Ripková Zora   02 Výkony 19.03.2019 Říha
15 SVK11827 Trníková Nikoleta   02 Výkony 22.03.2019 Fľak
16 SVK11823 Topoľský Juraj   02 Výkony 01.10.2019 Malovič
17 SVK12226 Potocká Tamara   02 Výkony 26.06.2019 Bendíková
18 SVK12764 Peciar Tomáš   02 Výkony 18.09.2018 Sýkorová
19 SVK12426 Michaličková Zuzana   02 Výkony 18.02.2019 Chudíková
20 SVK14748 Marušáková Emma   03 Výkony 13.09.2019 Malovič
21 SVK14668 Nikolajová Sára   03 Výkony 19.06.2019 Urvayová
22 SVK13637 Kupčová Sabína   03 Výkony 19.09.2019 Bartovičová
23 SVK15856 Lányi Filip   03 Výkony 16.04.2019 Urvayová
24 SVK12823 Čajbiková Sarah   03 Výkony 12.06.2018 Valiska
25 SVK15228 Krafčíková Vanesa   03 Výkony 24.01.2019 Platová
26 SVK16450 Guman Eduard   03 Výkony 07.10.2019 Baloga
27 SVK14585 Vadovičová Nina   03 Výkony 25.06.2019 Fridrich
28 SVK15478 Kudla Patrik   03 Výkony 24.10.2019 Kudla
29 SVK13832 Jablčník František   03 Výkony 24.10.2019 Urvayová
30 SVK14831 Cibulková Martina   03 Výkony 05.06.2019 Bartošová
31 SVK14540 Folťan Patrik   04 Výkony 14.05.2019 Říha
32 SVK12193 Sabo Juraj   04 Výkony 06.06.2019 Urvayová
33 SVK12969 Tomko Marek   04 Výkony 06.05.2019 Urvayová
34 SVK12845 Antalík Matej   04 Výkony 30.04.2019 Suchá
35 SVK18096 Varhač Michal   04 Výkony 24.01.2019 Platová
36 SVK12335 Kmošenová Lea   04 Výkony 25.06.2019 Říha
37 SVK12884 Dikácz Bence   04 Výkony 07.12.2018 Suchá
38 SVK14945 Kovácsová Timea   04 Výkony 13.06.2019 Patka
39 SVK15809 Janáčová Bronislava   04 Výkony 24.10.2019 Urvayová
40 SVK21908 Krátka Juliana   04 Výkony 05.07.2019 Ruwell
41 SVK16602 Ďurišová Jaroslava   04 Výkony 26.03.2019 Říha
42 SVK12830 Mižúrová Jana   04 Výkony 15.10.2019 Repiščáková
43 SVK12505 Poliačik Jakub   04 Výkony 25.03.2019 Říha
44 SVK14182 Záhora Gabriel   04 Výkony 25.03.2019 Říha
45 SVK15876 Hodoňová Nina   04 Výkony 28.01.2019 Chudíková
46 SVK17044 Langeová Lenka   05 Výkony 18.06.2019 Urvayová
47 SVK15795 Fiedorová Markéta   05 Výkony 25.07.2019 Říha
48 SVK18212 Štaudingerová Petra   05 Výkony 21.02.2019 Chudíková
49 SVK16204 Šprláková-Zmorová Olivia Ana   05 Výkony 05.09.2019 Knappková
50 SVK15051 Behalová Veronika   05 Výkony 20.05.2019 Knappková
51 SVK16015 Slušná Lillian   05 Výkony 11.01.2019 Hostýn
52 SVK14824 Galbavá Aneta   05 Výkony 12.03.2019 Knappková
« späť