Plávanie (seniori)

Typ: 
Reprezentácia
Kategória: 
Seniori
Sezóna: 
2020
Počet plavcov: 
21
 
Realizačný tím:

Projekt prípravy reprezentačného družstva seniorov Slovenskej republiky v plávaní pre RTC 2020 vychádza zaktuálnych podmienok vslovenskom plávaní. Je zameraný na úspešnú reprezentáciu Slovenskej republiky na vrcholných podujatiach:

  1. 11.05.-17.05.2020 Majstrovstvá Európy (50m) - Budapešť / HUN
  2. 12.07.-28.07.2020 Olympijské hry (50m) - Tokyo / JPN
  3. 01.12.-06.12.2020 Majstrovstvá sveta (25m) - Abu Dhabi / UAE

Obdobie pre zaradenie do reprezentačného družstva SR

  • dňom 01.01.2020:​ v období ​od 01.01.2019 do 31.12.2019 v oficiálnych pretekoch v 50m alebo 25m bazéne podľa bodovacích tabuliek FINA 2018.
  • dňom 01.07.2020:​ v období ​od 01.01.2020 do 30.06.2020 v oficiálnych pretekoch v 50m alebo 25m bazéne podľa bodovacích tabuliek FINA 2018.

 

Reprezentanti:
# SVKID Priezvisko Meno Ročník Výkony Prehliadka Lekár
1 SVK10237 Klobučník Tomáš   90 Výkony 07.06.2019 Vachalík
2 SVK10219 Botík Marek   91 Výkony 02.12.2019 Urvayová
3 SVK10390 Nagy Richard   93 Výkony 07.10.2019 Vachalík
4 SVK10594 Hájková Karolína   97 Výkony 17.12.2019 Bartošová
5 SVK11400 Štefánik Vladimír   98 Výkony 13.08.2019 Malovič
6 SVK12005 Podmaniková Andrea   98 Výkony 23.10.2019 Knappková
7 SVK11681 Halas Adam   98 Výkony 23.10.2019 Urvayová
8 SVK11181 Rosipal Adam   99 Výkony 12.11.2019 Říha
9 SVK11523 Pavlikovská Zuzana   99 Výkony 28.08.2019 Urvayová
10 SVK12268 Černek Adam   99 Výkony 23.08.2019 Humphrey
11 SVK12300 Koka Ľubor   00 Výkony 14.11.2019 Urvayová
12 SVK11806 Benková Laura   00 Výkony 07.08.2019 Malovič
13 SVK12430 Duša Matej   00 Výkony 09.05.2019 Bartošová
14 SVK14803 Mikušková Barbora   01 Výkony 25.07.2019 Bartošová
15 SVK13193 Záborská Miroslava   01 Výkony 23.10.2019 Urvayová
16 SVK12351 Kalník Lukáš   01 Výkony 30.09.2019 Chudíková
17 SVK11782 Reindl Robin   02 Výkony 20.05.2019 Patka
18 SVK11560 Ripková Zora   02 Výkony 19.03.2019 Říha
19 SVK11827 Trníková Nikoleta   02 Výkony 22.03.2019 Fľak
20 SVK12226 Potocká Tamara   02 Výkony 26.06.2019 Bendíková
21 SVK12426 Michaličková Zuzana   02 Výkony 18.02.2019 Chudíková
« späť