Plávanie: Jarné M-BAO

Dátum: 
13.05.2016 - 15.05.2016
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Bratislava
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
05.05.2016
Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Balacenko MichalSVK11433Technická čataXBSSM5
Nowak MiroslavSVK17138Elektrická časomieraSPF5
Putala MatúšSVK10131Riaditeľ pretekuVSKUK5
Karel Max DávidSVK10963Technická čataVSKUK15
Karel RichardSVK15393Technická čataVSKUK15
Macejková YvettaSVK14705Riaditeľ pretekuVSKUK15
Točený IvoSVK15956Elektrická časomieraORCAB15
Breierová BeataSVK14735Pomocný štartérSPF20
Cakl ZoltánSVK14537Obrátkový rozhodca D6STU20
Daneková Bulková MarcelaSVK10111Náhradný časomerač D1XBSSM20
Dinka RobertSVK15824LekárUNIBA20
Fehér JúliusSVK14539Hlavný obrátkovýORCAB20
Grznárová BiancaSVK10473Technická čataSPF20
Harenčár MartinSVK11167Časomerač D1ORCAB20
Hopka VladimírSVK14630Hlavný cieľový rozhodcaUKB20
Hornof PetrSVK14714Obrátkový rozhodca D2SPF20
Hornofová KatarínaSVK11372Časomerač D6SPF20
Hrycková JanaSVK14144Hlavný časomeračSPF20
Janík BranislavSVK10075Technická čataVSKUK20
Jurisová MichaelaSVK16953Časomerač D2AQUAP20
Kiss MarcelSVK10596Časomerač D8ORCAB20
Košťálová ZuzanaSVK10950Časomerač D5PVKBA20
Letenay TimotejSVK15954Časomerač D7ORCAB20
Marková IvetaSVK14693Výsledky/Športový administrátorSPF20
Nagyová AnnaSVK14667Obrátkový rozhodca D4UKB20
Ovsianková FrederikaSVK11169Cieľový rozhodca PORCAB20
Pistlová ĽubicaSVK14720Časomerač D4SPF20
Pošvanc PeterSVK10170Hlásateľ / ozvučenieIUVAQ20
Putalová MonikaSVK10414Technická čataVSKUK20
Rajčok VladimírSVK14208Hlavný rozhodcaPKBS20
Rajčoková AdrianaSVK14209Obrátkový rozhodca D3PKBS20
Richter FrantišekSVK14674ŠtartérUKB20
Suchá AndreaSVK19249Technická čataVSKUK20
Suchý GabrielSVK19250Vedúci protokoluVSKUK20
Tehlárová ZuzanaSVK15460Cieľový rozhodca ĽORCAB20
Ulbrichtová KatarínaSVK10604HospodárSPF20
Zajíčková KatarínaSVK18336Časomerač D3SPF20
Zemanová MargitaSVK14183Obrátkový rozhodca D8ORCAB20
Žideková DášaSVK14710Technická čataVSKUK20
Žilavý OtakarSVK14686Plavecký spôsobUKB20