Plávanie: Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 1.kolo

Dátum: 
13.04.2019
Časomiera: 
Manuálna
Miesto: 
Poprad
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
05.04.2019

Kontakt:

martin.kralik@mail.telekom.sk

Technický usporiadateľ: KP Aquacity Poprad

Ponuka stravovania pre kluby: 

1. FastFood AquaCity Poprad: obed 4eur,-

2. Reštaurácia na Zimnom štadióne: obed 5eur,-

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Brejčáková LauraSVK13639Cieľový rozhodca PAQUAP10
Danielčaková MáriaSVK12077Časomerač D7AQUAP10
Fábry RadoslavSVK24073Technická čataAQUAP10
Hazrolli MuhametSVK13655Náhradný časomerač D1AQUAP10
Ilavská KatarínaSVK13659Plavecký spôsobAQUAP10
Jarabinský PavolSVK13660Cieľový rozhodca ĽAQUAP10
Jarošová MargarétaSVK13661Obrátkový rozhodca D1AQUAP10
Klusová DominikaSVK12223Obrátkový rozhodca D4AQUAP10
Kopáčová NatáliaSVK12227Obrátkový rozhodca D2AQUAP10
Koreňová BlankaSVK23057Technická čataAQUAP10
Kosecová AndreaSVK21885Riaditeľ pretekuAQUAP10
Kromka DávidSVK12204Obrátkový rozhodca D6AQUAP10
Králik MartinSVK14743Výsledky/Športový administrátorAQUAP10
Králiková AlžbetaSVK12073Časomerač D5AQUAP10
Králiková KatarínaSVK12530Časomerač D3AQUAP10
Kubov DušanSVK11725Plavecký spôsobAQUAP10
Kuceková RegínaSVK13670Obrátkový rozhodca D3AQUAP10
Kurucová AdriánaSVK11311Časomerač D6AQUAP10
Laskovský JozefSVK12202Hlavný obrátkovýAQUAP10
Leščáková MiladaSVK14382Hlavný rozhodcaPKPR10
Mattová NatáliaSVK11125Časomerač D4AQUAP10
Mattová ĽudmilaSVK14744Pomocný štartérAQUAP10
Micikášová DanaSVK14259Hlavný časomeračPKHU10
Molitoris DanielSVK13677Technická čataAQUAP10
Mudráková NatáliaSVK12225Obrátkový rozhodca D7AQUAP10
Mudráková OlíviaSVK12211Časomerač D2AQUAP10
Pavlák MilanSVK15034Obrátkový rozhodca D5AQUAP10
Pavlík JozefSVK13679Hlásateľ / ozvučenieAQUAP10
Pitoňák MartinSVK23050Technická čataAQUAP10
Pitoňáková Jurčová IngridSVK23051Technická čataAQUAP10
Sopko JánSVK17093LekárAQUAP10
Svistáková RáchelSVK12702Technická čataAQUAP10
Valko AdamSVK11314Hlavný cieľový rozhodcaAQUAP10
Valko MilanSVK18048ŠtartérAQUAP10
Valková BarboraSVK11730Obrátkový rozhodca D8AQUAP10
Ďurás MartinSVK12212Časomerač D1AQUAP10
Šlampa MatejSVK12014Časomerač D8AQUAP10