Plávanie: Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, „S“ - 2.kolo

Dátum: 
04.05.2019
Časomiera: 
Manuálna
Miesto: 
Košice
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
26.04.2019

Kontakt:

dana.micikasova@gmail.com

Technický usporiadateľ: ŠKP Košice

Stravovanie pre kluby: Reštaurácia Fusion, bufetové obedy: 7eur,-

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Sabol RadoslavSVK17689Technická čataSKPKE5,5
Bellušová DianaSVK12629Časomerač D3SKPKE10
Blaško PeterSVK14252Hlavný obrátkovýPKHU10
Buzgó JurajSVK10244Obrátkový rozhodca D3PKPR10
Dobranský PeterSVK20713Fotograf:SKPKE10
Havašová SáraSVK12022Obrátkový rozhodca D6SKIGL10
Jacečko AdriánSVK18098Časomerač D6ORCAM10
Kanoc OndrejSVK18111ŠtartérORCAM10
Kobilicová SilviaSVK24033Technická čataSKPKE10
Králik MartinSVK14743Hlavný časomeračAQUAP10
Lažíková MariannaSVK17952Hlásateľ / ozvučenieSKPKE10
Leščáková MiladaSVK14382Plavecký spôsobPKPR10
Leščáková NicoleSVK17402Obrátkový rozhodca D4SPUPR10
Lizáková ĽubomíraSVK24041LekárSKPKE10
Makšim PeterSVK18112Obrátkový rozhodca D5ORCAM10
Makšimová PetronelaSVK13848Obrátkový rozhodca D7ORCAM10
Melničák ĽubomírSVK18019Plavecký spôsobSKPKE10
Micikášová DanaSVK14259Výsledky/Športový administrátorPKHU10
Nagy DávidSVK11147Časomerač D2SKPKE10
Orešková JúliaSVK12372Obrátkový rozhodca D2SKIGL10
Pavolová OlíviaSVK14640Obrátkový rozhodca D8KPSNV10
Petreková SofiaSVK11803Cieľový rozhodca PKPSNV10
Pilipčuková KatarínaSVK12037Časomerač D7SKPKE10
Sabol RadoslavSVK17689Riaditeľ pretekuSKPKE10
Sabolová MáriaSVK17950Technická čataSKPKE10
Skála JurajSVK14495Technická čataSKPKE10
Sopková SoňaSVK12033Cieľový rozhodca ĽSPUPR10
Soveľová PatríciaSVK12057Pomocný štartérKPSNV10
Turan JanaSVK17954Náhradný časomerač D1SKPKE10
Urbanský JánSVK14499Technická čataSKPKE10
Vargovčíková KristínaSVK15885Časomerač D8SKPKE10
Čekanová PatríciaSVK24034Technická čataSKPKE10
Čižmarik RadovanSVK18095Časomerač D4SKPKE10
Škumaničová GabrielaSVK12038Časomerač D1SKPKE10
Švajková GabrielaSVK15594Hlavný cieľový rozhodcaKPSNV10
Švestková ZlaticaSVK13972Hlavný rozhodcaSKPKE10
Žeňuchová MartinaSVK18094Časomerač D5SKPKE10
Fűrješ SzilárdSVK15223Technická čataSKPKE15,5
Kassay EmerichSVK14492Technická čataSKPKE15,5