Plávanie: Jarné M-VSO - dlhé trate

Dátum: 
16.03.2019
Časomiera: 
Manuálna
Miesto: 
Poprad
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
08.03.2019

Kontakt:

martin.kralik@mail.telekom.sk

V programe pretekov z dôvodu dodržania časového rozsahu poldní tiež dôjde k úprave nasledujúcim spôsobom:

Prvý poldeň:

V disciplíne 3. 1500vs muži bude spojená prvá a druhá rozplavba, tretia a štvrtá rozplavba bude plávať samostatne

V disciplíne 4. 1500vs ženy bude spojená prvá a druhá rozplavba, tretia rozplavba bude plávať samostatne

 

Predpokladané ukončenie 1.poldňa o cca 13:20

 

Druhý poldeň:

V disciplíne 5. 800vs muži budú spojené prvých 6 rozplavb, siedma a ôsma rozplavba bude plávať samostatne

V disciplíne 6. 800vs ženy budú spojené prvých 6 rozplavb, siedma a ôsma rozplavba bude plávať samostatne

 

Predpokladané ukončenie pretekov je v čase medzi 17:30 až 18:00

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Štatistika prihlášok: 
Download: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Božik MilošSVK11413Hlásateľ / ozvučenieAQUAP10
Brejčáková LauraSVK13639Obrátkový rozhodca D4AQUAP10
Comissová LýdiaSVK13641Hlavný cieľový rozhodcaAQUAP10
Danielčaková MáriaSVK12077Časomerač D2AQUAP10
Dvorská IvanaSVK11800Pomocný štartérSKIGL10
Havašová SáraSVK12022Časomerač D6SKIGL10
Hazrolli MuhametSVK13655Hlavný obrátkovýAQUAP10
Horníková SoňaSVK12703Technická čataAQUAP10
Jacečko AdriánSVK18098Obrátkový rozhodca D5ORCAM10
Jarošová MargarétaSVK13661Obrátkový rozhodca D1AQUAP10
Kanoc OndrejSVK18111Časomerač D5ORCAM10
Kleja DenisSVK13835Obrátkový rozhodca D7SKIGL10
Klusová DominikaSVK12223Technická čataAQUAP10
Kopáčová NatáliaSVK12227Obrátkový rozhodca D2AQUAP10
Koreňová BlankaSVK23057Technická čataAQUAP10
Kosecová AndreaSVK21885Technická čataAQUAP10
Kostyšáková MarcelaSVK13666Hlavný rozhodcaAQUAP10
Králik MartinSVK14743Výsledky/Športový administrátorAQUAP10
Králiková AlžbetaSVK12073Časomerač D7AQUAP10
Králiková KatarínaSVK12530Časomerač D4AQUAP10
Kuceková RegínaSVK13670Obrátkový rozhodca D3AQUAP10
Kurucová BarboraSVK11312Časomerač D5AQUAP10
Leščáková MiladaSVK14382Časomerač D4PKPR10
Lištinský LadislavSVK13673Cieľový rozhodca ĽAQUAP10
Madžo FilipSVK12074Náhradný časomerač D1AQUAP10
Micikášová DanaSVK14259Hlavný časomeračPKHU10
Mudráková NatáliaSVK12225Cieľový rozhodca PAQUAP10
Neupaverová KarolínaSVK12698Obrátkový rozhodca D8AQUAP10
Ogurčáková AnnaSVK23037Časomerač D1SKIGL10
Pavlík JozefSVK13679Riaditeľ pretekuAQUAP10
Pitoňák MartinSVK23050Technická čataAQUAP10
Pitoňáková Jurčová IngridSVK23051Technická čataAQUAP10
Sopko JánSVK17093LekárAQUAP10
Turan JanaSVK17954Časomerač D7SKPKE10
Valko AdamSVK11314Časomerač D1AQUAP10
Valko MilanSVK18048ŠtartérAQUAP10
Vaľo AndrejSVK16911Časomerač D3SKIGL10
Ďurás MartinSVK12212Obrátkový rozhodca D6AQUAP10
Šimová KristínaSVK13779Časomerač D8SKIGL10
Šlampa MatejSVK12014Časomerač D6AQUAP10
Štofan JozefSVK10880Časomerač D8KPSNV10
Švajková GabrielaSVK15594Časomerač D3KPSNV10
Žeňuchová MartinaSVK18094Časomerač D2SKPKE10