Plávanie: Letné M-SR mladších žiakov

Dátum: 
23.06.2017 - 25.06.2017
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Bratislava
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 
Prihlášky: 
12.06.2017

Kontakt:

stk.spz@gmail.com, office@swimmsvk.sk
Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Adámek JiříSVK14131Riaditeľ pretekuORCAB20,5
Adámková IrenaSVK14132Vedúci protokoluORCAB20,5
Bartošová MáriaSVK19281Technická čataORCAB20,5
Blaško PeterSVK14252Plavecký spôsobPKHU20,5
Blažová NatáliaSVK14801Technická čataORCAB20,5
Breierová MartinaSVK16004Pomocný štartérORCAB20,5
Bánik AllanSVK18053Fotograf:ORCAB20,5
Cmarková Nina MarínaSVK12552Obrátkový rozhodca D1TPO20,5
Dinka RobertSVK15824LekárSPK20,5
Décsyová EmmaSVK14538Technická čataORCAB20,5
Fehér JúliusSVK14539Hlavný obrátkovýORCAB20,5
Harenčár MartinSVK11167Časomerač D8ORCAB20,5
Hlatká NinaSVK10214Časomerač D7MPKPD20,5
Hopka VladimírSVK14630Cieľový rozhodca ĽUKB20,5
Hornof ŠimonSVK11603Náhradný časomerač D7SPF20,5
Hornofová KatarínaSVK11372Pomocný štartérSPF20,5
Horňák ĽubomírSVK18152Technická čataORCAB20,5
Horňáková DagmarSVK18110Technická čataORCAB20,5
Hraško JurajSVK12496Technická čataORCAB20,5
Hricová GabrielaSVK11391Technická čataORCAB20,5
Hrycková JanaSVK14144ŠTKSPF20,5
Ivanusyková MonikaSVK13697Technická čataORCAB20,5
Jurisová MichaelaSVK16953Časomerač D6AQUAP20,5
Kováčová NikolaSVK11552Technická čataORCAB20,5
Košťálová ZuzanaSVK10950Časomerač D5PVKBA20,5
Kucejová EditaSVK14026Hlavný rozhodcaMAPU20,5
Laho AndrejSVK15680Obrátkový rozhodca D7AQSE20,5
Marková IvetaSVK14693Hlavný časomeračSPF20,5
Micikášová DanaSVK14259Časomerač D4PKHU20,5
Nagyová AnnaSVK14667Obrátkový rozhodca D6UKB20,5
Nowak MiroslavSVK17138Elektrická časomieraORCAS20,5
Ovsianková FrederikaSVK11169Obrátkový rozhodca D8ORCAB20,5
Pileková HelenaSVK14294Časomerač D1PKNZ20,5
Pistlová ĽubicaSVK14720Hlavný rozhodcaSPF20,5
Richter FrantišekSVK14674Náhradný časomerač D3UKB20,5
Stanková BiancaSVK10473Obrátkový rozhodca D2ORCAB20,5
Stanková LesankaSVK21382Cieľový rozhodca PSPF20,5
Struhár LadislavSVK14304ŠtartérPKNZ20,5
Tehlárová ZuzanaSVK15460Hlavný cieľový rozhodcaORCAB20,5
Topitzerová NicoleSVK15847Obrátkový rozhodca D5NERZI20,5
Točený IvoSVK15956Hlásateľ / ozvučenieORCAB20,5
Ulbrichtová KatarínaSVK10604Časomerač D3ORCAB20,5
Zajíčková KatarínaSVK18336Časomerač D2ORCAB20,5
Ziková LíviaSVK21476Obrátkový rozhodca D3SPF20,5
Šefčíková TatianaSVK19628Obrátkový rozhodca D4SPK20,5
Šimovičová LuciaSVK11393Technická čataORCAB20,5
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB20,5
Železník VladimírSVK11044Hlásateľ / ozvučeniePITOP20,5
Žilavý OtakarSVK14686Plavecký spôsobUKB20,5
Letné Majstrovstvá SR mladších žiakov (galerie)
25.06.2017 | Nowak