Plávanie: Letné M-SR starších žiakov

Dátum: 
10.06.2016 - 12.06.2016
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Štúrovo
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
30.05.2016

Kontakt:

stk.spz@gmail.com, office@swimmsvk.sk

ONLINE výsledky

 

Info o ubytovaní: www.ubytujsa.sk

Vstup do areálu bude bezplatne umožnený : na 4 pretekárov jeden dospelý v deň pretekov. Prosíme vedúcich výprav aby o tomto informovali ostatný doprovod. !!!

Prihlášky na stravovanie prosím zasielať elektronicky na email: gabive@pgv.sk   do 06.06.2016

Prípadné odhlášky najneskôr do 09.06.2016 do 08,00 hod.  Po tomto termíne musia kluby uhradiť pri prezentácii plnú hodnotu!

Vybavuje : Gabriela Vevurková tel: 0908 742 339

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Antalíková IvanaSVK12178Obrátkový rozhodca D1PKNZ19
Baková GabrielaSVK13800HospodárDST19
Bálintová DariaSVK12726Hlavný rozhodcaPPK19
Fehér JúliusSVK14539Hlavný cieľový rozhodcaORCAB19
Fránik MiroslavSVK13796Časomerač D7DST19
Gerzonová UlrikaSVK10912Časomerač D6PKNZ19
Hajdúová ViktóriaSVK10853Časomerač D1PKNZ19
Haulíková DominikaSVK12164Technická čataDST19
Hlatká NinaSVK10214Časomerač D2MPKPD19
Hlavňová JitkaSVK14266Cieľový rozhodca ĽNERZI19
Hriňáková RenátaSVK11430Náhradný časomerač D1PKBS19
Husár JurajSVK10957Plavecký spôsobPKRS19
Klimantová AlexandraSVK10372Časomerač D8PKNZ19
Komorová JaroslavaSVK14054Hlavný časomeračMPKDK19
Koreň MartinSVK10499Obrátkový rozhodca D8DST19
Koreňová MartinaSVK13798Technická čataDST19
Koreňová TatianaSVK18056Technická čataDST19
Krausová DagmarSVK13981Vedúci protokoluDST19
Menyhárt IgorSVK13799Obrátkový rozhodca D2DST19
Németh LadislavSVK10776Hlásateľ / ozvučenieDST19
Paksiová ZdenaSVK13802Obrátkový rozhodca D5DST19
Pileková HelenaSVK14294Časomerač D4PKNZ19
Procházka KarelSVK15892Hlásateľ / ozvučeniePBPO19
Rajčok VladimírSVK14208Hlavný rozhodcaPKBS19
Rajčoková AdrianaSVK14209Cieľový rozhodca PPKBS19
Repka PeterSVK14403Obrátkový rozhodca D6PKRS19
Richter FrantišekSVK14674Obrátkový rozhodca D7UKB19
Salcer RudolfSVK14059Plavecký spôsobSPF19
Simonek AlanSVK11735Technická čataDST19
Srnková NatáliaSVK11665Technická čataDST19
Staško RobertSVK18057Technická čataDST19
Stašková PaulínaSVK10503Obrátkový rozhodca D4DST19
Szabó MiloslavSVK13805Časomerač D5DST19
Szabóová ZuzanaSVK11414ŠTKTRIPP19
Szász MiriamSVK18055LekárDST19
Tóth AndrejSVK10371ŠtartérPKNZ19
Tóthová GabrielaSVK13806Obrátkový rozhodca D3DST19
Ujvári ZsannaSVK11733Technická čataDST19
Vevurková GabrielaSVK13808Riaditeľ pretekuDST19
Vevurková KláraSVK10505Časomerač D3DST19
Árendásová MonikaSVK11107Technická čataDST19
Čamborová KlaudiaSVK11128Pomocný štartérPPK19
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB19
Šoltés PeterSVK17951Fotograf:SKPKE19
Štajer JánSVK14064Hlavný obrátkovýMPKDK19
Štrba PeterSVK14130Elektrická časomieraNERZI19
Letné Majstrovstvá SR starších žiakov 2016, Štúrovo
14.06.2016 | admin