Plávanie: Majstrovstvá SR juniorov

Dátum: 
31.05.2019 - 02.06.2019
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Bratislava
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 
Prihlášky: 
20.05.2019

Kontakt:

miroslav.simun@gmail.com, office@swimmsvk.sk

Technický usporiadateľ: Orca Bratislava

Online výsledky

Ubytovanie: Hotel Nivy. 1lôžková/noc: 40eur,- . 2lôžková/noc: 50eur,-

Ponuka stravovania pre kluby: 

1. Hotel Nivy: raňajky 5eur,- obed 6,50eur,- večera 6,50eur,-

2. Sport pub U Belasých: obed 5eur,- večera 5eur,-

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Adámek JiříSVK14131Technická čataORCAB8
Gutyan PeterSVK10108Technická čataORCAB8
Veizer LukášSVK14178Technická čataORCAB8
Dinka RobertSVK15824LekárUNIBA9
Dinková KatarínaSVK19115LekárUNIBA18,5
Vaňo MartinSVK17488Fotograf:ROYAL18
Šimovičová LuciaSVK11393Technická čataORCAB18,5
Bartošová LuciaSVK12511Technická čataORCAB22
Adámková IrenaSVK14132Riaditeľ pretekuORCAB27,5
Bartošová MáriaSVK19281Technická čataORCAB27,5
Breierová MartinaSVK16004Obrátkový rozhodca D8SPF27,5
Bálintová DariaSVK12726Časomerač D1PPK27,5
Bálintová NaďaSVK10919Obrátkový rozhodca D1PPK27,5
Cmarková Nina Marína ElizabethSVK12552Obrátkový rozhodca D4TPO27,5
Grznárová BiancaSVK10473Delegát SPFSPF27,5
Horňáková DagmarSVK18110Technická čataORCAB27,5
Hrycková JanaSVK14144Časomerač D7SPF27,5
Husár JurajSVK10957Hlavný obrátkovýPKRS27,5
Jurkovičová BeataSVK14147Časomerač D5SPF27,5
Kliner MiroslavSVK18465Fotograf:PKMA27,5
Košťálová ZuzanaSVK10950Časomerač D3PVKBA27,5
Krausová DagmarSVK13981ŠTKDST27,5
Kucejová EditaSVK14026Hlavný rozhodcaMAPU27,5
Letenay TimotejSVK15954Plavecký spôsobORCAB27,5
Majerová SáraSVK11240Pomocný štartérPPK27,5
Marková IvetaSVK14693Hlavný časomeračSPF27,5
Michlík DanielSVK11818Náhradný časomerač D1NERZI27,5
Mokráňová MonikaSVK11685Obrátkový rozhodca D6VSKUK27,5
Nowak MiroslavSVK17138Elektrická časomieraSPF27,5
Ovsianková FrederikaSVK11169Cieľový rozhodca PORCAB27,5
Pistlová ĽubicaSVK14720Časomerač D6SPF27,5
Polčičová AlžbetaSVK12513Technická čataORCAB27,5
Potančoková JankaSVK13624Obrátkový rozhodca D7UMB27,5
Pšenková MartinaSVK10766Časomerač D4SGTN27,5
Richter FrantišekSVK14674Plavecký spôsobUKB27,5
Salcer RudolfSVK14059ŠtartérSPF27,5
Stanková LesankaSVK21382Hlavný cieľový rozhodcaSPF27,5
Stašková PaulínaSVK10503Obrátkový rozhodca D5DST27,5
Suliková ĽudmilaSVK14012Obrátkový rozhodca D2KUPI27,5
Tanka ŠtefanSVK14723Hlavný rozhodcaSPF27,5
Točený IvoSVK15956Hlásateľ / ozvučenieORCAB27,5
Vevurková GabrielaSVK13808Cieľový rozhodca ĽDST27,5
Čamborová KlaudiaSVK11128Obrátkový rozhodca D3PPK27,5
Šimončičová TerezaSVK11983Časomerač D8STUTT27,5
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB27,5
Štern AlexanderSVK20719Časomerač D2TPO27,5
Železník VladimírSVK11044Hlásateľ / ozvučenieSKDBB27,5
Horňák ĽubomírSVK18152Technická čataORCAB35,5
Košťál RóbertSVK10949Technická čataPVKBA35,5
Majstrovstvá SR juniorov 2019, Bratislava
06.06.2019 | Kliner