Plávanie: Majstrovstvá SR juniorov a seniorov /SPD 5.kolo

Dátum: 
17.06.2016 - 19.06.2016
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Bratislava
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 
Prihlášky: 
06.06.2016

Kontakt:

stk.spz@gmail.com, office@swimmsvk.sk

Ubytovanie a strava na základe objednávok sa bude uhrádzať nasledovne:

- služby objednané v HOTELY NIVY budete uhrádzať priamo na recepcii hotela, kde Vám po zaplatení odovzdajú aj lístky na stravu,
- služby objednané U Belasých (obed na bazéne), budete uhrádzať počas prezentácie.

Hotel NIVY / časový harmonogram vydávania stravy /:

Raňajky 6.30 - 08.00

Obed 12.00 - 14.00

Večera 18.30 - 20.00

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Fratričová EvaSVK14141Technická čataORCAB15,5
Hornof PetrSVK14714Obrátkový rozhodca D5SPF18
Felixová PavlínaSVK18161Technická čataSPF20,5
Rejduga PeterSVK10753Cieľový rozhodca ĽORCAB20,5
Adámek JiříSVK14131Technická čataORCAB23
Adámková IrenaSVK14132Vedúci protokoluORCAB23
Breierová BeataSVK14735Cieľový rozhodca PSPF23
Breierová MartinaSVK16004Pomocný štartérSPF23
Bábela TomášSVK14487Hlavný rozhodcaSKPKE23
Chodáková MichaelaSVK10181Technická čataORCAB23
Grznárová BiancaSVK10473Technická čataSPF23
Harenčár MartinSVK11167Obrátkový rozhodca D6ORCAB23
Hornofová KatarínaSVK11372Obrátkový rozhodca D4SPF23
Horňák ĽubomírSVK18152Technická čataORCAB23
Horňáková DagmarSVK18110Technická čataORCAB23
Hric MilanSVK18155LekárORCAB23
Hrycková JanaSVK14144Časomerač D5SPF23
Jurisová MichaelaSVK16953Časomerač D3AQUAP23
Kiss MarcelSVK10596Časomerač D7ORCAB23
Králiková DominikaSVK11178Časomerač D6SPF23
Kráľovič RomanSVK10086Technická čataORCAB23
Kucejová EditaSVK14026Hlavný časomeračMAPU23
Laho AndrejSVK15680Obrátkový rozhodca D8AQSE23
Marková IvetaSVK14693ŠTKSPF23
Mikulová KatarínaSVK14056Plavecký spôsobMPKDK23
Mokráňová MonikaSVK11685Obrátkový rozhodca D7VSKUK23
Máčik KarolSVK14154Technická čataORCAB23
Nowak MiroslavSVK17138Elektrická časomieraSPF23
Ovsianková FrederikaSVK11169Časomerač D8ORCAB23
Pistlová ĽubicaSVK14720Časomerač D4SPF23
Pošvanc PeterSVK10170Hlásateľ / ozvučenieIUVAQ23
Procházka KarelSVK15892Plavecký spôsobPBPO23
Puterová TatianaSVK16117Obrátkový rozhodca D1PPK23
Pšenková MartinaSVK10766Časomerač D2SGTN23
Repka PeterSVK14403Hlavný obrátkovýPKRS23
Richter FrantišekSVK14674Obrátkový rozhodca D2UKB23
Soško MiroslavSVK14042Hlavný rozhodcaMAPU23
Strnad MartinSVK12742Obrátkový rozhodca D3NERZI23
Sukeník PeterSVK17627Fotograf:SPF23
Szabóová ZuzanaSVK11414Náhradný časomerač D1TRIPP23
Tanka ŠtefanSVK14723ŠtartérSPF23
Tehlárová ZuzanaSVK15460Hlavný cieľový rozhodcaORCAB23
Ulbrichtová KatarínaSVK10604HospodárSPF23
Veizer LukášSVK14178Riaditeľ pretekuORCAB23
Zajíčková KatarínaSVK18336Technická čataSPF23
Čamborová KlaudiaSVK11128Časomerač D1PPK23
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB23
Letné Majstrovstvá SR juniorov a seniorov 2016, Bratislava
03.07.2016 | Sukenik