Plávanie: Majstrovstvá SR juniorov a seniorov v krátkom bazéne /SPD 6.kolo

Dátum: 
16.12.2016 - 18.12.2016
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Čilistov
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 
Prihlášky: 
05.12.2016

Kontakt:

stk.spz@gmail.com, office@swimmsvk.sk
Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Košťál RóbertSVK10949Delegát SPFPVKBA7,5
Kúdelová NaďaSVK14343Obrátkový rozhodca D6PKPK7,5
Adámková IrenaSVK14132Delegát SPFORCAB8
Blažo MarcelSVK13821Delegát SPFSPF8
Knápková JankaSVK14690Obrátkový rozhodca D3SPF15,5
Breierová MartinaSVK16004Obrátkový rozhodca D6SPF16
Adameová LauraSVK20607Technická čataXBSSM23,5
Balacenko MichalSVK11433Technická čataXBSSM23,5
Breierová BeataSVK14735Pomocný štartérSPF23,5
Bálintová DariaSVK12726Časomerač D4PPK23,5
Bálintová NaďaSVK10919Obrátkový rozhodca D2PPK23,5
Chodáková MichaelaSVK10181Časomerač D6ORCAB23,5
Daneková Bulková MarcelaSVK10111Technická čataXBSSM23,5
Dinka MartinSVK11537Technická čataJTBA23,5
Dinka RobertSVK15824LekárUNIBA23,5
Duša OndrejSVK12431Technická čataXBSSM23,5
Fehér JúliusSVK14539Hlavný obrátkovýORCAB23,5
Gašparová BeataSVK14450Obrátkový rozhodca D4TPO23,5
Harenčár MartinSVK11167Obrátkový rozhodca D1ORCAB23,5
Hlavňová JitkaSVK14266Plavecký spôsobNERZI23,5
Hornofová KatarínaSVK11372Časomerač D8SPF23,5
Hrycková JanaSVK14144Obrátkový rozhodca D7SPF23,5
Huber MiriamSVK16890Technická čataXBSSM23,5
Jurisová MichaelaSVK16953ŠTKAQUAP23,5
Jurkovičová BeataSVK14147Časomerač D3SPF23,5
Kucejová EditaSVK14026Hlavný rozhodcaMAPU23,5
Laho AndrejSVK15680Obrátkový rozhodca D5AQSE23,5
Macho PeterSVK14692Technická čataXBSSM23,5
Majerová SáraSVK11240Náhradný časomerač D2PPK23,5
Mikulová KatarínaSVK14056Hlavný časomeračMPKDK23,5
Nowak MiroslavSVK17138Elektrická časomieraSPF23,5
Ovsianková FrederikaSVK11169Časomerač D1ORCAB23,5
Pistlová ĽubicaSVK14720Časomerač D5SPF23,5
Polatseková EvaSVK11699Technická čataXBSSM23,5
Pošvanc PeterSVK10170Hlásateľ / ozvučenieIUVAQ23,5
Procházka KarelSVK14196Hlásateľ / ozvučeniePBPO23,5
Puterová TatianaSVK16117Náhradný časomerač D1PPK23,5
Richter FrantišekSVK14674Plavecký spôsobUKB23,5
Soško MiroslavSVK14042Hlavný rozhodcaMAPU23,5
Strnad MartinSVK12742Časomerač D7NERZI23,5
Sukeník PeterSVK17627Fotograf:SPF23,5
Světlík JozefSVK11435Riaditeľ pretekuXBSSM23,5
Světlíková ZuzanaSVK18344HospodárXBSSM23,5
Tanka ŠtefanSVK14723ŠtartérSPF23,5
Tehlárová ZuzanaSVK15460Hlavný cieľový rozhodcaORCAB23,5
Vaňo MartinSVK17488Fotograf:ROYAL23,5
Zemanová MargitaSVK14183Obrátkový rozhodca D8ORCAB23,5
Čamborová KlaudiaSVK11128Časomerač D2PPK23,5
Šefčíková TatianaSVK19628Technická čataXBSSM23,5
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB23,5
Zimné Majstrovstvá SR juniorov a seniorov 2016, Čilistov
08.01.2017 | Sukenik