Plávanie: Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne

Dátum: 
14.12.2018 - 16.12.2018
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Trnava
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
03.12.2018

Kontakt:

miroslav.simun@gmail.com, office@swimmsvk.sk

Online výsledky

UBYTOVANIE: 

hotel spektrum, Clementisova 13 Trnava

16eur/noc, + 5 eur raňajky, vzdialenosť od bazénu 3 km

hotel barbakan, Štefánikova 11 Trnava

20eur/noc, + 5 eur raňajky, vzdialenosť od bazénu 1,5 km 

Stravovanie: raňajky 3eur, obed 5eur, večera 4eur, 

Technický usporiadateľ : STU Trnava

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Bergmannová TatianaSVK14556Riaditeľ pretekuSTUTT27,5
Breierová MartinaSVK16004Náhradný časomerač D1SPF27,5
Bálintová DariaSVK12726Hlavný rozhodcaPPK27,5
Bálintová NaďaSVK10919Časomerač D1PPK27,5
Cmarková Nina Marína ElizabethSVK12552Obrátkový rozhodca D2TPO27,5
Fridrich JozefSVK19058Technická čataSTUTT27,5
Grznárová BiancaSVK10473Časomerač D2SPF27,5
Hettešová MartaSVK19046Technická čataSTUTT27,5
Husár JurajSVK10957ŠTKPKRS27,5
Jedličková KatarínaSVK12185Technická čataSTUTT27,5
Klein MichalSVK14399Hlásateľ / ozvučeniePKRS27,5
Klimantová AlexandraSVK10372Časomerač D6PKNZ27,5
Kliner MiroslavSVK18465Fotograf:PKMA27,5
Košťálová ZuzanaSVK10950Časomerač D4PVKBA27,5
Krausová DagmarSVK13981Hlavný časomeračDST27,5
Majerová SáraSVK11240Pomocný štartérSPUPR27,5
Masaryková DanaSVK19127Plavecký spôsobSTUTT27,5
Micikáš MatejSVK11223Obrátkový rozhodca D4PKHU27,5
Micikášová DanaSVK14259Hlavný obrátkovýPKHU27,5
Odehnal KarelSVK14575Obrátkový rozhodca D5STUTT27,5
Ostrožlíková SilviaSVK16951Technická čataSTUTT27,5
Ovsianková FrederikaSVK11169Časomerač D3ORCAB27,5
Procházka KarelSVK14196Delegát SPFPBPO27,5
Rakayová IvanaSVK14579Cieľový rozhodca PSTUTT27,5
Remišová IngridSVK14580Hlavný cieľový rozhodcaSTUTT27,5
Richter FrantišekSVK14674Obrátkový rozhodca D6UKB27,5
Salcer RudolfSVK14059ŠtartérSPF27,5
Tanka ŠtefanSVK14723Hlavný rozhodcaSPF27,5
Tehlárová ZuzanaSVK15460Obrátkový rozhodca D3ORCAB27,5
Čamborová KlaudiaSVK11128Plavecký spôsobPPK27,5
Šamajová NarcisaSVK14582Cieľový rozhodca ĽSTUTT27,5
Šimončičová TerezaSVK11983Časomerač D5STUTT27,5
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB27,5
Štrba PeterSVK14130Elektrická časomieraNERZI27,5
Brestovanská JozefínaSVK17220Technická čataSTUTT34
Hlavatý RastislavSVK14562Technická čataSTUTT34
Kubičková IvonaSVK19056Technická čataSTUTT34
Páleník MilošSVK14576Technická čataSTUTT34
Majstrovstvá SR juniorov 2018, Trnava
18.12.2018 | Kliner