Plávanie: Majstrovstvá SR mladších žiakov

Dátum: 
07.06.2019 - 09.06.2019
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Štúrovo
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
27.05.2019

Kontakt:

miroslav.simun@gmail.com, office@swimmsvk.sk

Technický usporiadateľ: DST

Ponuka stravovania: 

1. Celodenná strava v komplexe (raňajky, obed, večera)

14eur,- dieťa do 11rokov, 16eur dieťa od 12 do 18 rokov

kontaktná osoba: Gabika Vevúrková, e-mail: gabive@pgv.sk

 

Ponuka ubytovania počas LMSR mladších žiakov 7.6.-9.6.2019.

Ubytovanie si zabezpečuje každý oddiel samostatne !!!

Lodenice: http://www.tjdunajsturovo.sk/ 

Šport  Hotel: http://www.megaubytovanie.sk/sporthotel-sturovo   

www.ubytovanie-lelocky.sk

www.grifin.sk

Penzion Atlas :  https://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-atlas

Vadaš : https://www.vadasthermal.sk/

https://www.megaubytovanie.sk/termalne-kupaliska/termalne-kupalisko-vadas-sturovo

https://www.kiskatravel.sk/slovensko/prirodne-a-termalne-kupaliska/vadas-thermal-resort-sturovo

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Antalíková IvanaSVK12178Pomocný štartérPKNZ20,5
Bálintová DariaSVK12726Hlavný rozhodcaPPK20,5
Bálintová NaďaSVK10919Časomerač D2PPK20,5
Cmarková Nina Marína ElizabethSVK12552Obrátkový rozhodca D6TPO20,5
Fehér JúliusSVK14539Obrátkový rozhodca D1ORCAB20,5
Fránik MiroslavSVK13796Časomerač D8DST20,5
Grznárová BiancaSVK10473Časomerač D5SPF20,5
Hajdúová ViktóriaSVK10853Obrátkový rozhodca D4PKNZ20,5
Haulíková DominikaSVK12164Technická čataDST20,5
Hrycková JanaSVK14144Obrátkový rozhodca D5SPF20,5
Husár JurajSVK14398ŠTKPKRS20,5
Jurkovičová BeataSVK14147Časomerač D7SPF20,5
Komorová JaroslavaSVK14054Časomerač D6MPKDK20,5
Koreň BranislavSVK11732Obrátkový rozhodca D2DST20,5
Košťálová ZuzanaSVK10950Časomerač D4PVKBA20,5
Krausová DagmarSVK13981Hlavný časomeračDST20,5
Majerová SáraSVK11240Časomerač D1PPK20,5
Menyhárt IgorSVK13799Obrátkový rozhodca D8DST20,5
Németh LadislavSVK10776Hlásateľ / ozvučenieDST20,5
Ovsianková FrederikaSVK11169Náhradný časomerač D1ORCAB20,5
Paksiová ZdenaSVK13802Obrátkový rozhodca D7DST20,5
Pileková HelenaSVK14294Obrátkový rozhodca D3PKNZ20,5
Procházka KarelSVK14196Delegát SPFPBPO20,5
Procházka KarelSVK15892Hlásateľ / ozvučeniePBPO20,5
Richter FrantišekSVK14674Plavecký spôsobUKB20,5
Simonek AlanSVK11735Technická čataDST20,5
Stanková LesankaSVK21382Hlavný cieľový rozhodcaSPF20,5
Stašková PaulínaSVK10503Cieľový rozhodca PDST20,5
Struhár LadislavSVK14304Hlavný rozhodcaPKNZ20,5
Suliková ĽudmilaSVK14012Plavecký spôsobKUPI20,5
Szabó MiloslavSVK13805ŠtartérDST20,5
Szász MiriamSVK18055LekárDST20,5
Šimončičová TerezaSVK11983Cieľový rozhodca ĽSTUTT20,5
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB20,5
Štajer JánSVK14064Hlavný obrátkovýMPKDK20,5
Štern AlexanderSVK20719Časomerač D3TPO20,5
Štrba PeterSVK14130Elektrická časomieraNERZI20,5
Koreňová TatianaSVK18056Technická čataDST26,5
Staško RobertSVK18057Technická čataDST26,5
Vevurková GabrielaSVK13808Riaditeľ pretekuDST26,5
Vevurková KláraSVK10505Technická čataDST26,5