Plávanie: Majstrovstvá SR najmladších žiakov /SPŽ 3.kolo

Dátum: 
03.06.2016 - 05.06.2016
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Košice
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 
Prihlášky: 
23.05.2016

Kontakt:

stk.spz@gmail.com, office@swimmsvk.sk
Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Andrejková NatáliaSVK12036Obrátkový rozhodca D3SKPKE19,5
Bellušová DianaSVK12629Obrátkový rozhodca D4SKPKE19,5
Blaško PeterSVK14252Hlavný obrátkovýPKHU19,5
Bohucká BeátaSVK18005Cieľový rozhodca ĽPKPR19,5
Borov FrantišekSVK17805Technická čataSKPKO19,5
Buzgó JurajSVK10244Obrátkový rozhodca D8PKPR19,5
Bábela TomášSVK14487Plavecký spôsobSKPKE19,5
Bálintová DariaSVK12726Hlavný rozhodcaPPK19,5
Fűrješ SzilárdSVK15223HospodárSKPKE19,5
Giňovský JánSVK11406Náhradný časomerač D1SKPKE19,5
Kassay EmerichSVK14492Hlásateľ / ozvučenieSKPKE19,5
Kolarčík PavolSVK14533Hlavný cieľový rozhodcaPKPR19,5
Krausová DagmarSVK13981Cieľový rozhodca PDST19,5
Kucejová EditaSVK14026Vedúci protokoluMAPU19,5
Lažík JánSVK17958Technická čataSKPKO19,5
Lažíková MariannaSVK17952Technická čataSKPKE19,5
Levický DušanSVK14257Hlásateľ / ozvučeniePKHU19,5
Levický FilipSVK10671Časomerač D4PKHU19,5
Leščáková MiladaSVK14382Hlavný časomeračPKPR19,5
Linkesch RóbertSVK19218Technická čataSKPKO19,5
Majerová SáraSVK11240Časomerač D5PPK19,5
Matejová DanielaSVK10247Časomerač D6DELPR19,5
Micikášová DanaSVK14259Plavecký spôsobPKHU19,5
Nagy DávidSVK11147Časomerač D3SKPKE19,5
Neufeld RichardSVK19219Technická čataSKPKE19,5
Petra JozefSVK11651Časomerač D8SPUPR19,5
Pilipčuková KatarínaSVK12037Obrátkový rozhodca D1SKPKE19,5
Sabol RadoslavSVK17689Fotograf:SKPKE19,5
Sabolová MáriaSVK17950Technická čataSKPKE19,5
Serbin ErichSVK14263Elektrická časomieraPKHU19,5
Serbinová BarboraSVK11671Obrátkový rozhodca D6PKHU19,5
Skálová MáriaSVK18013LekárSKPKE19,5
Sopková SoňaSVK12033Pomocný štartérSPUPR19,5
Szabóová ZuzanaSVK11414ŠTKTRIPP19,5
Tomasch JozefSVK11643Technická čataSKPKO19,5
Turan JanaSVK17954Časomerač D2SKPKE19,5
Urbanský JánSVK14499ŠtartérSKPKE19,5
Vargovčíková KristínaSVK15885Obrátkový rozhodca D7SKPKE19,5
Vizi LadislavSVK17953Technická čataSKPKE19,5
Viziová TimeaSVK17956Technická čataSKPKE19,5
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB19,5
Škumanič ŠtefanSVK11156Časomerač D1SKPKE19,5
Škumaničová GabrielaSVK12038Obrátkový rozhodca D5SKPKE19,5
Šoltés PeterSVK17951Technická čataSKPKE19,5
Šulek IvanSVK14497Riaditeľ pretekuSPF19,5
Švestková ZlaticaSVK13972Hlavný rozhodcaSKPKE19,5
Žeňuchová MartinaSVK18094Časomerač D7SKPKE19,5
Letné Majstrovstvá Slovenskej republiky v plávaní najmladších žiakov 9-10 ročných v Košiciach
04.06.2016 | machovic