Plávanie: Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters

Dátum: 
07.04.2018 - 08.04.2018
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Spišská Nová Ves
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
26.03.2018

Kontakt:

dadakra@gmail.com

Zmena športového administrátora: Dagmar Krausová, dadakra@gmail.com

Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Bábela TomášSVK14487Hlavný časomeračSKPKE11
Chlebovec SamuelSVK12143Časomerač D7SKIGL11
Danielčaková MáriaSVK12077Obrátkový rozhodca D4AQUAP11
Dvorská IvanaSVK11800Obrátkový rozhodca D2SKIGL11
Gajdoš MarekSVK21653Technická čataUNIBA11
Havašová SáraSVK12022Obrátkový rozhodca D3SKIGL11
Hazrolli MuhametSVK13655Náhradný časomerač D1AQUAP11
Hudranová DominikaSVK22175Fotograf:SKIGL11
Kassay EmerichSVK14492Riaditeľ pretekuSKPKE11
Krausová DagmarSVK13981Výsledky/Športový administrátorDST11
Králik MartinSVK14743ŠTKAQUAP11
Králiková AlžbetaSVK12073Cieľový rozhodca ĽAQUAP11
Kubov DušanSVK11725Obrátkový rozhodca D7AQUAP11
Kucejová EditaSVK14026Hlavný rozhodcaMAPU11
Kurucová AdriánaSVK11311Časomerač D3AQUAP11
Kurucová BarboraSVK11312Časomerač D4AQUAP11
Laskovský JozefSVK12202Obrátkový rozhodca D5AQUAP11
Lištinský LadislavSVK13673Hlavný cieľový rozhodcaAQUAP11
Marušinská TatianaSVK13545Technická čataSKIGL11
Mattová NatáliaSVK11125Časomerač D2AQUAP11
Mattová ĽudmilaSVK14744Pomocný štartérAQUAP11
Michna MatúšSVK18989Technická čataSKIGL11
Mudráková OlíviaSVK12211Obrátkový rozhodca D8AQUAP11
Orešková JúliaSVK12372Obrátkový rozhodca D6SKIGL11
Pavlík JozefSVK13679Cieľový rozhodca PAQUAP11
Pentáková RadkaSVK12242Technická čataSKIGL11
Sabol RadoslavSVK17689Delegát SPFSKPKE11
Stanko MarianSVK18006LekárSKIGL11
Stanková ElenaSVK14484Hlásateľ / ozvučenieSKIGL11
Tirpáková ViktóriaSVK12137Časomerač D5SKIGL11
Valko AdamSVK11314Časomerač D8AQUAP11
Valko MilanSVK18048ŠtartérAQUAP11
Vanacká LenkaSVK16123Časomerač D6KPSNV11
Vaľo AndrejSVK16911Plavecký spôsobSKIGL11
Závatský LukášSVK12201Hlavný obrátkovýAQUAP11
Šimová KristínaSVK13779Plavecký spôsobSKIGL11
Štrba PeterSVK14130Elektrická časomieraNERZI11
Švajková GabrielaSVK15594Časomerač D1KPSNV11