Plávanie: Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters

Dátum: 
30.03.2019 - 31.03.2019
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Košice
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
18.03.2019

Kontakt:

dadakra@gmail.com, office@swimmsvk.sk
Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Fűrješ SzilárdSVK15223Technická čataSKPKE6,5
Sabol RadoslavSVK17689Technická čataSKPKE6,5
Bellušová DianaSVK12629Časomerač D4SKPKE11
Danielčaková MáriaSVK12077Časomerač D3AQUAP11
Daňová ZuzanaSVK12907Obrátkový rozhodca D8AQUAP11
Dobranský PeterSVK20713Fotograf:SKPKE11
Dvorská IvanaSVK11800Pomocný štartérSKIGL11
Fűrješ SzilárdSVK15223Riaditeľ pretekuSKPKE11
Havašová SáraSVK12022Časomerač D7SKIGL11
Husár JurajSVK14398Elektrická časomieraKPZBB11
Jarošová MargarétaSVK13661Obrátkový rozhodca D2AQUAP11
Jurtinusová GabrielaSVK22931Technická čataSKPKE11
Kopáčová NatáliaSVK12227Obrátkový rozhodca D7AQUAP11
Krausová DagmarSVK13981Výsledky/Športový administrátorDST11
Kuceková RegínaSVK13670Obrátkový rozhodca D3AQUAP11
Lažíková MariannaSVK17952Hlásateľ / ozvučenieSKPKE11
Lizáková ĽubomíraSVK24041LekárSKPKE11
Madžo FilipSVK12074Hlavný obrátkovýAQUAP11
Melničák ĽubomírSVK18019Obrátkový rozhodca D4SKPKE11
Mudráková OlíviaSVK12211Plavecký spôsobAQUAP11
Nagy DávidSVK11147Časomerač D6SKPKE11
Neufeld RichardSVK19219Technická čataSKPKE11
Ogurčáková AnnaSVK23037Obrátkový rozhodca D5SKIGL11
Pavlík JánSVK23666ŠTKNERZI11
Pavlíková EditaSVK14123Hlavný časomeračNERZI11
Pilipčuková KatarínaSVK12037Časomerač D5SKPKE11
Sabol RadoslavSVK17689Delegát SPFSKPKE11
Sabolová MáriaSVK17950Technická čataSKPKE11
Soveľová PatríciaSVK12057Časomerač D1KPSNV11
Valko AdamSVK11314Hlavný cieľový rozhodcaAQUAP11
Valko MilanSVK18048ŠtartérAQUAP11
Valková BarboraSVK11730Obrátkový rozhodca D6AQUAP11
Vargovčíková KristínaSVK15885Časomerač D8SKPKE11
Ďurás MartinSVK12212Obrátkový rozhodca D1AQUAP11
Šimová KristínaSVK13779Časomerač D2SKIGL11
Škumanič ŠtefanSVK11156Cieľový rozhodca ĽSKPKE11
Šlampa MatejSVK12014Plavecký spôsobAQUAP11
Šoltés PeterSVK17951Technická čataSKPKE11
Štofan JozefSVK10880Cieľový rozhodca PKPSNV11
Švajková GabrielaSVK15594Náhradný časomerač D1KPSNV11
Švestková ZlaticaSVK13972Hlavný rozhodcaSKPKE11
Kobilicová SilviaSVK24033Technická čataSKPKE17,5
Turan JanaSVK17954Technická čataSKPKE17,5
Čekanová PatríciaSVK24034Technická čataSKPKE17,5