Plávanie: Veľká cena Slovenska

Dátum: 
01.03.2019 - 03.03.2019
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Bratislava
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
KALENDÁR: 
Prihlášky: 
12.02.2019

Kontakt:

vcs@swimmsvk.sk, miroslav.simun@gmail.com

Online výsledky / Online results

SEMINÁR PRE TRÉNEROV POČAS VEĽKEJ CENY SLOVENSKA 

Informácie: https://www.swimmsvk.sk/articles/2019/02/14/seminar-pre-trenerov-regener...

Dôležitý oznam ! pri príchode do šatní náramkové čipy na skrinky preberá tréner/vedúci družstva. Záloha za čipy je 20eur. 

Náramkové čipy vracia iba vedúci družstva, nie športovec samostatne ! 

 

Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Adámková LucieSVK11543Technická čataORCAB4
Bielik RastislavSVK12765Technická čataROYAL4
Horňák AdamSVK11549Technická čataORCAB4
Grznár ĽubošSVK10413Technická čataROYAL6,5
Košťál RóbertSVK10949Technická čataPVKBA6,5
Adámková IrenaSVK14132Delegát SPFORCAB26
Bartošová LuciaSVK12511Technická čataORCAB26
Bartošová MáriaSVK19281Technická čataORCAB26
Breierová MartinaSVK16004Obrátkový rozhodca D2SPF26
Bálintová DariaSVK12726Hlavný rozhodcaPPK26
Bálintová NaďaSVK10919Obrátkový rozhodca D1PPK26
Cmarková Nina Marína ElizabethSVK12552Obrátkový rozhodca D3TPO26
Dinka RobertSVK15824LekárUNIBA26
Fehér JúliusSVK14539Obrátkový rozhodca D7ORCAB26
Grznárová BiancaSVK10473Riaditeľ pretekuSPF26
Horňáková DagmarSVK18110Technická čataORCAB26
Hrycková JanaSVK14144Časomerač D3SPF26
Jurkovičová BeataSVK14147Časomerač D6SPF26
Košťál RóbertSVK10949Bezpečnostný manažérPVKBA26
Košťálová ZuzanaSVK10950Časomerač D4PVKBA26
Krausová DagmarSVK13981ŠTKDST26
Kurucová BarboraSVK11312Časomerač D1AQUAP26
Majerová SáraSVK11240Pomocný štartérPPK26
Marková IvetaSVK14693Hlavný časomeračSPF26
Micikáš MatejSVK11223Cieľový rozhodca PPKHU26
Micikášová DanaSVK14259Obrátkový rozhodca D4PKHU26
Mokráňová MonikaSVK11685Obrátkový rozhodca D8VSKUK26
Nowak MiroslavSVK17138Elektrická časomieraSPF26
Ovsianková FrederikaSVK11169Časomerač D2ORCAB26
Pileková HelenaSVK14294Obrátkový rozhodca D5PKNZ26
Pistlová ĽubicaSVK14720Plavecký spôsobSPF26
Polčičová AlžbetaSVK12513Technická čataORCAB26
Procházka KarelSVK14196Hlásateľ / ozvučeniePBPO26
Pšenková MartinaSVK10766Časomerač D5SGTN26
Richter FrantišekSVK14674Plavecký spôsobUKB26
Salcer RudolfSVK14059Hlavný obrátkovýSPF26
Stanková LesankaSVK21382Cieľový rozhodca ĽSPF26
Struhár LadislavSVK14304ŠtartérPKNZ26
Tanka ŠtefanSVK14723Hlavný rozhodcaSPF26
Tehlárová ZuzanaSVK15460Hlavný cieľový rozhodcaORCAB26
Točený IvoSVK15956Hlásateľ / ozvučenieORCAB26
Valko AdamSVK11314Obrátkový rozhodca D6AQUAP26
Vaňo MartinSVK17488Fotograf:ROYAL26
Čamborová KlaudiaSVK11128Náhradný časomerač D1PPK26
Šimončičová TerezaSVK11983Časomerač D8STUTT26
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB26
Štern AlexanderSVK20719Časomerač D7TPO26
Horňák ĽubomírSVK18152Technická čataORCAB32,5
Kuťka VincentSVK10331Technická čataUNIBA32,5