Plávanie: Zimné M-SR mladších žiakov

Dátum: 
25.11.2016 - 27.11.2016
Časomiera: 
Elektronická
Miesto: 
Dolný Kubín
BAZÉN: 
KATEGÓRIA: 
Prihlášky: 
14.11.2016

Kontakt:

stk.spz@gmail.com, office@swimmsvk.sk
Propozície / Rozpis súťaže: 
Prihláška / Hlásenka: 
Výsledky / Zápis zo stretnutia: 
Potvrdenie prihlášok / Súpisky družstiev: 
Štatistika prihlášok: 
Výsledky Lenex: 
 
Dobrovoľníci
Priezvisko MenoSVKIDFunkciaKód klubuPočet hodín
Ederová TatianaSVK14110Hlavný obrátkovýNERZI19
Foltínová ErikaSVK18933Technická čataMPKDK19
Gašparová BeataSVK14450Obrátkový rozhodca D5TPO19
Greschnerová JankaSVK18042Obrátkový rozhodca D4NERZI19
Gáll JánSVK17140Hlásateľ / ozvučenieMPKDK19
Haviarová RomanaSVK14051MPKDK19
Hlatká NinaSVK10214Časomerač D3MPKPD19
Hlavňová JitkaSVK14266Plavecký spôsobNERZI19
Janček MariánSVK17139LekárMPKDK19
Kaliská ZuzanaSVK14052Cieľový rozhodca PMPKDK19
Kaliský IgorSVK14053Obrátkový rozhodca D1MPKDK19
Katreniaková ZuzanaSVK20689Technická čataMPKDK19
Klein MichalSVK14399ŠtartérPKRS19
Kliner MiroslavSVK18465Fotograf:PKMA19
Komorová RomanaSVK10789Časomerač D5UMB19
Krajčovičová DanielaSVK14118Plavecký spôsobNERZI19
Krausová DagmarSVK13981Hlavný cieľový rozhodcaDST19
Králik MartinSVK14743Vedúci protokoluAQUAP19
Kurucová BarboraSVK11312Časomerač D2AQUAP19
Leščáková MiladaSVK14382Hlavný rozhodcaPKPR19
Macek JánSVK18106Technická čataMPKDK19
Mandák MariánSVK14121Pomocný štartérNERZI19
Mesárošová MartinaSVK20688Technická čataMPKDK19
Mikulová KatarínaSVK10327Časomerač D6MPKDK19
Mikulová KatarínaSVK14056Hlavný časomeračMPKDK19
Mišicová ZuzanaSVK14057Hlásateľ / ozvučenieMPKDK19
Májová MáriaSVK14225Časomerač D4PKHA19
Neupaver ErikSVK11728Časomerač D1AQUAP19
Pavlíková BeátaSVK10194Obrátkový rozhodca D3NERZI19
Pileková HelenaSVK14294Obrátkový rozhodca D2PKNZ19
Rabada JánSVK14058Hlavný rozhodcaMPKDK19
Szabóová ZuzanaSVK11414ŠTKTRIPP19
Zahradníková RomanaSVK11737Technická čataMPKDK19
Čerňanská RomanaSVK10057Náhradný časomerač D1NERZI19
Šimun MiroslavSVK11443Výsledky/Športový administrátorUMB19
Špániková AlenaSVK14060Cieľový rozhodca ĽMPKDK19
Štajer JánSVK14064Riaditeľ pretekuMPKDK19
Štrba PeterSVK14130Elektrická časomieraNERZI19
Zimné M-SR mladších žiakov 2016, Dolný Kubín
29.11.2016 | Kliner