Export rekordov

Pohl. Kateg. Štýl Bazén Dĺžka Čas Meno Klub Dátumzoradiť vzostupne Miesto
Ženy Juniori Prsia 50m 100m 1:10,80 Trníková Nikoleta PBPO 12.10.2019 Berlin/GER
Ženy Seniori Prsia 50m 50m 31,63 Podmaniková Andrea PITOP 06.10.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Prsia 50m 200m 2:28,43 Trníková Nikoleta PBPO 25.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Seniori Prsia 50m 200m 2:28,43 Trníková Nikoleta PBPO 25.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Voľný spôsob 50m 200m 2:03,05 Cibulková Martina VSKUK 25.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Prsia 50m 200m 2:27,96 Trníková Nikoleta PBPO 25.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Seniori Prsia 50m 200m 2:27,96 Trníková Nikoleta PBPO 25.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:02,55 Marušáková Emma TENZA 25.08.2019 Budapest/HUN
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 1500m 17:32,80 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 24.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Voľný spôsob 50m 1500m 17:32,80 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 24.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Znak 50m 50m 29,36 Marušáková Emma TENZA 23.08.2019 Budapest/HUN
Muži Juniori Polohové preteky 50m 200m 2:06,48 Kušík Alex DELKO 21.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Seniori Štafety voľný spôsob 50m 4x200m SVK 8:19,22 Ripková, Kupčová, Potocká, Cibulková SVK 20.08.2019 Budapest/HUN
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:03,23 Marušáková Emma TENZA 20.08.2019 Budapest/HUN
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:02,61 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 26.07.2019 Baku/AZE
Muži Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:29,93 Jablčník František STUTT 26.07.2019 Baku/AZE
Muži Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:31,63 Jablčník František STUTT 26.07.2019 Baku/AZE
Muži Seniori Motýlik 50m 200m 1:59,29 Nagy Richard SKDBB 23.07.2019 Gwangju/KOR
Ženy Seniori Štafety voľný spôsob 50m 4x200m SVK 8:20,04 Cibulková, Kupčová, Trníková, Ripková SVK 07.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Seniori Štafety voľný spôsob 50m 4x200m SVK 8:20,37 Kupčová, Ripková, Trníková, Cibulková SVK 07.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:03,29 Marušáková Emma TENZA 06.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 200m 2:17,88 Trníková Nikoleta PBPO 06.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:03,52 Marušáková Emma TENZA 06.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:03,81 Marušáková Emma TENZA 05.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:50,29 Trníková Nikoleta PBPO 03.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Seniori Polohové preteky 50m 400m 4:50,29 Trníková Nikoleta PBPO 03.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Seniori Polohové preteky 50m 400m 4:50,53 Trníková Nikoleta PBPO 03.07.2019 Kazan/RUS
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:50,53 Trníková Nikoleta PBPO 03.07.2019 Kazan/RUS
Muži 13 roční Motýlik 50m 200m 2:19,57 Košťál Samuel JTBA 22.06.2019 Košice
Muži 14 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:01,25 Obert Kristián XBSSM 16.06.2019 Žilina
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:04,01 Marušáková Emma TENZA 16.06.2019 Žilina
Muži Seniori Voľný spôsob 50m 100m 49,99 Štefánik Vladimír NERZI 15.06.2019 Žilina
Ženy Seniori Prsia 50m 200m 2:28,45 Trníková Nikoleta PBPO 15.06.2019 Žilina
Ženy Juniori Prsia 50m 200m 2:28,45 Trníková Nikoleta PBPO 15.06.2019 Žilina
Ženy Juniori Prsia 50m 200m 2:29,03 Trníková Nikoleta PBPO 15.06.2019 Žilina
Ženy 12 roční Voľný spôsob 50m 100m 1:01,24 Szászová Miriama DELKO 02.06.2019 Wien/AUT
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:17,95 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 02.06.2019 Bratislava
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 1500m 17:51,24 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 31.05.2019 Bratislava
Ženy Juniori Znak 50m 100m 1:04,04 Marušáková Emma TENZA 12.05.2019 Bucuresti/ROU
Ženy Juniori Voľný spôsob 50m 200m 2:03,27 Kupčová Sabína AQSLE 11.05.2019 Bucuresti/ROU
Ženy Juniori Voľný spôsob 50m 400m 4:22,30 Kupčová Sabína AQSLE 09.05.2019 Bucuresti/ROU
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:19,60 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 05.05.2019 Oswiencim/POL
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:22,13 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 28.04.2019 Bratislava
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 200m 2:18,14 Trníková Nikoleta PBPO 28.04.2019 Graz/AUT
Ženy 13 roční Znak 50m 50m 30,88 Ožvaldová Tereza STUTT 27.04.2019 Bratislava
Ženy Seniori Polohové preteky 50m 400m 4:52,28 Trníková Nikoleta PBPO 26.04.2019 Graz/AUT
Ženy 13 roční Znak 50m 100m 1:05,40 Ožvaldová Tereza STUTT 26.04.2019 Bratislava
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:52,28 Trníková Nikoleta PBPO 26.04.2019 Graz/AUT
Muži 13 roční Motýlik 50m 100m 1:01,90 Košťál Samuel JTBA 25.04.2019 Győr/HUN
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 200m 2:19,16 Trníková Nikoleta PBPO 14.04.2019 Sursee/SUI
Ženy Seniori Štafety voľný spôsob 50m 4x200m SVK 8:24,52 Ripková, Kováčová, Kupčová, Cibulková SVK 13.04.2019 Sursee/SUI
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:53,83 Trníková Nikoleta PBPO 13.04.2019 Sursee/SUI
Ženy Juniori Prsia 50m 200m 2:32,42 Trníková Nikoleta PBPO 13.04.2019 Sursee/SUI
Ženy 13 roční Znak 50m 200m 2:21,70 Ožvaldová Tereza STUTT 24.03.2019 Žilina
Ženy Juniori Polohové preteky 50m 400m 4:54,23 Trníková Nikoleta PBPO 22.03.2019 Žilina
Ženy 13 roční Znak 50m 200m 2:23,38 Ožvaldová Tereza STUTT 09.03.2019 Luxembourg/LUX
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 1500m 18:12,32 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 03.03.2019 Bratislava
Ženy Seniori Voľný spôsob 50m 1500m 17:10,68 Kolníková Veronika PPK 03.03.2019 Bratislava
Ženy 12 roční Voľný spôsob 50m 400m 4:43,57 Szászová Miriama DELKO 02.03.2019 Bratislava
Ženy 12 roční Voľný spôsob 50m 400m 4:48,38 Szászová Miriama DELKO 01.03.2019 Bratislava
Ženy 14 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:25,50 Šprláková-Zmorová Olivia Ana KUPI 01.03.2019 Bratislava
Ženy 12 roční Voľný spôsob 50m 800m 9:45,04 Szászová Miriama DELKO 01.03.2019 Bratislava