Vodné pólo muži

Typ: 
Reprezentácia
Kategória: 
Open
Sezóna: 
2019
Počet plavcov: 
93
 
Realizačný tím:
Športový riaditeľ SPF
sport@swimmsvk.sk
00421903717236
Manažer reprezentácie mužov SR vo vodnom póle
gyurcsi@swimmsvk.sk
00421905977421
Hlavný tréner - družstvo muži
peternizny@gmail.com
00421908550631
Asistent hlavného trénera - družstvo muži
karolbaco@hotmail.com
00421903622533
Vedúci družstva - družstvo muži
gyurcsi@swimmsvk.sk
00421905977421
Hlávny tréner - družstvo U17
mirogogola@gmail.com
00421907280833
Asistent trénera - družstvo U17
gogola.michal@gmail.com
00421905298275
Hlavný tréner - družstvo U15
karolbaco@hotmail.com
00421903622533
Asistent trénera - družstvo U15
miro.fabian78@gmail.com
00421902247200
Asistent trénera - družstvo U15
tomasbalog33@gmail.com
00421907962090
Asistent trénera - družstvo U15
peternizny@gmail.com
00421908550631
Vedúci družstva - družstvo U15
karolbacok@gmail.com
00421911608521

Projekt prípravy reprezentačného družstva mužov Slovenskej republiky vo vodnom póle pre RTC 2019 vychádza z aktuálnych podmienok v slovenskom vodnom póle. Je zameraný na úspešnú reprezentáciu Slovenskej republiky na vrcholných podujatiach:

Reprezentačné družstvo Muži - seniori

  • 19.10.2019 Kvalifikácia na ME 2020 - play off
  • 02.11.2019 Kvalifikácia na ME 2020 - play off

Reprezentačné družstvo Muži U 17

  • 03.05.-05.05.2019 Kvalifikácia na MEJ U17 - Manchester / GBR
  • 11.08.-18.08.2019 MEJ U17 - Tbilisi / GEO

Reprezentačné družstvo Muži U 15

  • 28.03.-31.03.2019 Kvalifikačný turnaj na MEJ U15 - Tbilisi / GEO
  • 21.07.-28.07.2019 MEJ U15 - Burgas / BUL

 

 

Reprezentanti:
# SVKID Priezvisko Meno Ročník Výkony Prehliadka Lekár
1 SVK19552 Zaťovič Juraj   82 13.07.2018 Delej
2 SVK20237 Vidumanský Ladislav   84 29.06.2018 Platová
3 SVK22594 Kolárik Martin   86 29.06.2018 Platová
4 SVK19635 Šuster Martin   86
5 SVK19649 Mikloda Miroslav   91
6 SVK21588 Molnár Marek   91 15.08.2017 Platová
7 SVK21675 Ďurík Lukáš   92 27.12.2018 Sylvestr
8 SVK20998 Bielik Tomáš   93 29.06.2018 Platová
9 SVK20244 Hoferica Tomáš   93 29.06.2018 Platová
10 SVK21731 Kozmér Lukáš   93 11.06.2018 Delej
11 SVK20240 Baláž Samuel   94
12 SVK21573 Tkáč Marek   95 11.07.2018 Kotlár
13 SVK19570 Martanovič Róbert   95 29.06.2018 Platová
14 SVK21574 Tkáč Maroš   96 29.06.2018 Platová
15 SVK19541 Tkáč Patrik   96 12.07.2018 Delej
16 SVK19663 Haluška Erik   96
17 SVK19604 Hrivnák Martin   96
18 SVK21008 Kováčik Peter Ján   97
19 SVK19555 Veterník Daniel   97
20 SVK19375 Pieter Radovan   98 20.06.2018 Delej
21 SVK19750 Orem Tomáš   98 29.06.2017 Platová
22 SVK20891 Turanský Daniel   98
23 SVK20258 Baran Samuel   99 27.06.2017 Baloga
24 SVK21098 Mitruk Adam   99 03.07.2017 Platová
25 SVK20088 Kaid Róbert   99 28.06.2017 Platová
26 SVK19586 Furman Adam   99
27 SVK21099 Barger Peter   99 07.05.2018 Platová
28 SVK20087 Binar Martin   99 26.06.2017 Sabo
29 SVK19575 Kováčik Andrej   99 09.02.2018 Patka
30 SVK19901 Filo Timotej   99 18.07.2018 Repiščáková
31 SVK19533 Úradník Michal   00 19.07.2017 Platová
32 SVK20318 Bačo Tomáš   00 01.06.2017 Platová
33 SVK20265 Molnár Maximilián   00 27.06.2017 Baloga
34 SVK20906 Hansstein David   00 20.06.2018 Delej
35 SVK20326 Balogh Branislav   00 26.06.2017 Baloga
36 SVK20331 Laciak Martin   00 02.07.2018 Platová
37 SVK19590 Čaraj Matej   00 19.07.2017 Platová
38 SVK19509 Ravinger Alexander   02 07.11.2018 Repiščáková
39 SVK15968 Šaghy Tibor   02 Výkony 09.10.2018 Delej
40 SVK19386 Venény Luboš   02 17.07.2017 Delej
41 SVK19383 Knapec Viktor   02 27.06.2017 Urvayová
42 SVK19369 Berlanský Adam   02 14.07.2017 Delej
43 SVK19380 Holič Jakub   02 19.11.2018 Kôňa
44 SVK19390 Prištic Matej   02 04.08.2017 Platová
45 SVK19545 Šimkovič Adam   02 20.07.2018 Repiščáková
46 SVK19558 Tisaj Patrik   02 18.07.2018 Repiščáková
47 SVK19558 Tisaj Patrik   02 18.07.2018 Repiščáková
48 SVK19672 Varga Michal   02 19.07.2018 Platová
49 SVK20889 Hacaj Adam   02 31.10.2018 Delej
50 SVK19797 Horváth Martin   02 26.06.2017 Baloga
51 SVK20261 Tabačár Pavol   03 25.10.2017 Kotlár
52 SVK20305 Kleščinský Matej   03 17.07.2018 Platová
53 SVK20272 Janoščák Martin   03 07.06.2018 Pačutová
54 SVK19929 Lukáč Michal   03 26.06.2018 Baloga
55 SVK19751 Rusinko Filip   03 06.07.2018 Platová
56 SVK20281 Adamec Patrik   03 21.06.2018 Platová
57 SVK19800 Halo Matúš   03 26.07.2017 Platová
58 SVK20302 Schavel Jakub   03 12.06.2018 Platová
59 SVK19816 Ligmajer Adam Vladimír   03 26.06.2018 Baloga
60 SVK20280 Mazák Patrik   03 11.06.2018 Platová
61 SVK19696 Kavečanky Simon   03 19.07.2018 Platová
62 SVK20303 Mázik Miroslav   03 12.06.2018 Platová
63 SVK19680 Németh Norbert   03 08.02.2018 Horváth
64 SVK19578 Jakubis Peter   03 26.07.2017 Platová
65 SVK19356 Danišek Dávid   04 29.06.2018 Augustín
66 SVK19675 Schubert Crystian   04 06.07.2018 Platová
67 SVK19772 Ondrčka Daniel   04 22.06.2018 Suchá
68 SVK19547 Michna Branislav   04 22.06.2018 Repiščáková
69 SVK13938 Digaňa Matej   04 08.11.2017 Kotlár
70 SVK19567 Mihál Marco   04 30.10.2018 Sylvestr
71 SVK19949 Rešovský Bruno   04 26.06.2018 Baloga
72 SVK20307 Zolovčík Tomáš   04 26.06.2018 Platová
73 SVK19948 Badida Michal Jozef   04 28.06.2018 Baloga
74 SVK19693 Kolesár Jakub   04 03.07.2018 Platová
75 SVK19551 Žiško Timotej   04 10.08.2018 Repiščáková
76 SVK19674 Hrudál Samuel   04 18.06.2018 Platová
77 SVK19698 Juhás Samuel Richard   04
78 SVK19417 Hvorečný Jakub   04 19.06.2018 Repiščáková
79 SVK20320 Bačo Dani   04 14.09.2018 Platová
80 SVK13941 Hrabovský Daniel Hugo   04
81 SVK19354 Drončovský Alex Ivan   04
82 SVK20282 Miško Erik   04
83 SVK20274 Šlepkovský Radovan   04
84 SVK20252 Koša Adrián   04 19.10.2017 Kotlár
85 SVK20926 Černička Daniel   05
86 SVK15608 Duga Peter   05 Výkony 21.06.2018 Bartošová
87 SVK20342 Kumičák Matej   05
88 SVK19708 Bártfay Samuel   05
89 SVK19677 Rajdoš Ladislav   05
90 SVK19808 Švec Andrej   05 26.06.2018 Baloga
91 SVK19685 Matejka Milan   05
92 SVK20930 Šiagi Martin   05 19.06.2018 Knappková
93 SVK20306 Kleščinský Daniel   05 17.07.2018 Platová
« späť