V termíne LEN Congressu v St. Peterburgu (RUS) počas uplynulého víkendu sa konalo žrebovanie skupín na ME vekových kategórií U15 a U17 chlapcov aj dievčat. ME jednotlivých vekových kategórií sa konajú následovne:

ME U15 dievčatá - 7-14.júl 2019 - Kirishi (RUS) - hráme v skupine D s GRE a ITA

ME U15 chlapci - 21-28.júl 2019 - Burgas (BUL) - hráme v skupine A s HUN, CRO a ROU

ME U17 chlapci - 11-18.august 2019 - Tbilisi (GEO) - hráme v skupine C s HUN, SRB a NED

ME U17 dievčatá - 1-8. september 2019 - Volos (GRE) - hráme v skupine D s ESP, RUS a TUR.

 

Vodné pólo | Vodné pólo | 13.05.2019

V pražskej krytej plavárni v Podolí sa cez víkend konali Majstrovstvá ČR 2019 v kategórii Mladší žiaci a Juniori aj so slovenskou účasťou. 

Súťaže sa zúčastnila naša výprava v zložení Chiara Diky (technické a voľné sólo), Anastasia Iakovlev (technický a voľný pár), Laura Lisá (technický a voľný pár), Barbora Novotná (technický a voľný pár), Jozef Solymosy (technický a voľný zmiešaný pár), Silvia Solymosyová (technické a voľné sólo, technický a voľný zmiešaný pár) s trénerkou Monikou Thuringerovou a rozhodkyňou Ivanou Solymosyovou.

Synchro | Synchro | 13.05.2019

V zmysle ustanovenia § 17 ods. 1 písm. e) Zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a a o zmene a doplnení niektorých zákonov  a článku 34 ods. 3 Stanov SPF Slovenská plavecká federácia zverejňuje Zápisnicu z rokovania Konferencie SPF, ktorá sa konala dňa 17.04.2019 v Bratislave, a to vrátane prezenčnej listiny delegátov a hostí a ostatných príloh.

SPF | Konferencia SPF | 10.05.2019

Počas víkendu sa na bratislavskej plavárni Pasienky konal už 29. ročník medzinárodnej súťaže Delfínik & Iuventa Cup v synchronizovanom plávaní. Tohto ročníka sa zúčastnilo 16 rôznych klubov zo Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska, Slovinska, Chorvátska a Rakúska ako aj slovenské reprezentantky pripravujúce sa na Prvé Majstrovstvá sveta v synchronizovanom plávaní v kategórii Mladší juniori, ktoré sa budú konať koncom leta na Slovensku. 

Synchro | Synchro | 06.05.2019

Počas posledného aprílového víkendu sa naše reprezentantky v synchronizovanom plávaní Nada Daabousová, Diana Miškechová a Chiara Diky, spolu s trénerkou Norou Szauder a rozhodkyňou Janou McDonnell zúčastnili štvrtého kola tohtoročnej Svetovej série v synchronizovanom plávaní v japonskom Tokyu. 

Naše pretekárky sa predstavili v štyroch disciplínach - technické sóla, technické páry, voľné sóla a voľné páry. 

Synchro | Správy | 02.05.2019

Home Page

Diaľkové plávanie

7
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo muži

98
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo ženy

58
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie (mladší juniori)

15
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie (juniori)

10
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie (seniori)

20
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie (seniori)

11
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie (juniori)

50
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo muži

72
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo ženy

48
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo

171
 

Synchronizované plávanie

26
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie (seniori)

19
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie (juniori)

58
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Diaľkové plávanie

8
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

170
 

Synchronizované plávanie

5
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie

24
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo

38
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo

58
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

170
 

Plávanie

21
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

57
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Vodné pólo

225
 

Vladimír Železník

Diaľkové plávanie

5
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie

12
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

39
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

26
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie

16
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

203
 

Diaľkové plávanie

3
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Diaľkové plávanie

1
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

31
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Plávanie

61
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie

4
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Synchronizované plávanie

9
 
Realizačný tím:
Reprezentanti:

Karol Máčik

Ľuboš Kriško

Ivan Šulek