Kalendár

Dátum Názov Miesto Kalendár
20.01. Bystrická rybka Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.01. - 28.01.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo Bratislava SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.02. Banskobystrický plavecký pohár - 1.kolo Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.02. - 11.02.
Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-ZSO - dlhé trate Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-VSO - dlhé trate Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
24.02. - 25.02.
Veľká cena Trnavy Trnava SPD, LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.03. - 04.03.
Veľká cena Slovenska Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. - 11.03.
Jarné M-VSO "B", "A", "J","S" Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. - 11.03.
Jarné M-SSO "B", "A", "J", "S" Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. Jarné plavecké nádeje ZSO Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. - 18.03.
Jarné M-BAO "B", "A", "J","S" Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. Jarné plavecké nádeje VSO Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. - 18.03.
Jarné M-ZSO "B", "A", "J", "S" Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.03. Jarné plavecké nádeje SSO Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.03. - 25.03.
Jarná cena Žiliny Žilina SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
24.03. - 25.03.
Multistretnutie juniorov Graz / AUT 50m Výsledky
24.03. Veľkonočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.03. Jarná ORCA Plaveckého klubu ORCA SPORT a Plaveckého klubu ORCA Bratislava 25m Rozpis Výsledky
05.04. - 08.04.
Malmsten Swim Open Stockholm Stockholm / SWE 50m Výsledky
07.04. - 08.04.
Banská Bystrica Cup Banská Bystrica LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. Jarné plavecké nádeje BAO Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. Cena mesta Humenné Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. - 08.04.
Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.04. - 15.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad SPD 50m Rozpis Výsledky Prihláška
14.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
14.04. - 15.04.
Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.04. Severoslovenská liga v plávaní - 1.kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.04. Banskobystrický plavecký pohár - 2.kolo Brezno 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.04. - 29.04.
Veľká cena Dolného Kubína - Žinčicový míting Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.05. - 06.05.
Orca Cup Bratislava SPD, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
05.05. - 06.05.
Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
05.05. - 06.05.
Multinations Junior Swimming Meet 2018 Plzeň/CZE 50m Výsledky
12.05. Severoslovenská liga v plávaní - 2. kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
19.05. Michalovský ORCAčik Michalovce 25m Rozpis Výsledky Prihláška
19.05. Banskobystrický plavecký pohár - 3.kolo Veľký Krtíš 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. - 27.05.
Majstrovstvá SR juniorov Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.06. - 03.06.
FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 2.kolo Žilina SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.06. - 10.06.
Majstrovstvá SR starších žiakov Košice 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.06. - 14.06.
Trofeu International Ciutat De Barcelona Barcelona/ESP 50m Výsledky
15.06. - 17.06.
Majstrovstvá SR mladších žiakov Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
22.06. - 24.06.
Majstrovstvá SR OPEN Bratislava FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
28.06. LETNÁ ORCA plaveckého klubu Orca sport a Plaveckého klubu Orca Bratislava Bratislava 25m Rozpis Výsledky
29.06. - 01.07.
Arena Slovakia Swimming Masters Cup Šamorín LEN 50m Rozpis Výsledky Prihláška
01.07. - 08.07.
Šport Kemp Dudince 2018 Dudince 25m
04.07. - 08.07.
Majstrovstvá Európy juniorov 2018 Helsinky / FIN MEJ 50m Výsledky
03.08. - 09.08.
Majstrovstvá Európy v plávaní 2018 Glasgow/GBR ME 50m Výsledky
01.09. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
02.09. - 07.09.
European Masters Championships Kranj / SLO 50m Výsledky
07.09. - 09.09.
FINA Swimming World Cup #1 Kazan / RUS LEN 50m
13.09. - 15.09.
FINA Swimming World Cup #2 Doha / QAT FINA Výsledky
22.09. - 23.09.
FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 3.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
28.09. - 30.09.
FINA Swimming World Cup #3 Eindhoven / NED FINA Výsledky
29.09. Jesenné M-ZSO - dlhé trate Považská Bystrica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-VSO - dlhé trate Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
04.10. - 06.10.
FINA Swimming World Cup #4 Budapest / HUN FINA Výsledky
06.10. Banskobystrický plavecký pohár - 4.kolo Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.10. Veľká cena Púchova Púchov 25m Rozpis Výsledky Prihláška
06.10. - 18.10.
III. olympijské hry mládeže Buenos Aires / ARG OH 50m Výsledky
13.10. - 14.10.
Jesenné M-ZSO "B","A","J","S" Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. Jesenné plavecké nádeje VSO Humenné 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. - 14.10.
Jesenné M-BAO "B", "A", "J","S" Bratislava 50m Rozpis Výsledky Prihláška
13.10. Jesenné plavecké nádeje SSO Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Jesenné plavecké nádeje BAO Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Jesenné plavecké nádeje ZSO Myjava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. - 21.10.
Jesenné M-SSO "B", "A", "J"+"S" Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. - 21.10.
Jesenné M-VSO "B","A","J"+"S" Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.10. Pohár primátora mesta Topoľčany Topoľčany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. - 28.10.
Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. Severoslovenská liga v plávaní - 3. kolo Dolný Kubín 25m Rozpis Výsledky Prihláška
27.10. - 28.10.
Cena PK - Muller Textiles Slovakia Cup Humenné LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
Slovakia Swimming Cup Trenčín SPD, LEN, FINA 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.11. - 04.11.
FINA Swimming World Cup #5 Beijing / CHN FINA
03.11. - 04.11.
Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.11. - 11.11.
FINA Swimming World Cup #6 Tokyo / JPN FINA
10.11. Severoslovenská liga v plávaní - 4. kolo Žilina 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.11. Banskobystrický plavecký pohár - 5.kolo Rimavská Sobota 25m Rozpis Výsledky Prihláška
10.11. - 11.11.
O Pohár Delfína Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.11. - 17.11.
FINA Swimming World Cup #7 Singapore / SGN FINA
17.11. Plavecké nádeje Piešťany 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.11. - 18.11.
FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 4.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.11. - 25.11.
Majstrovstvá SR OPEN v krátkom bazéne Šamorín LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
30.11. - 02.12.
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.12. - 09.12.
Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.12. - 16.12.
Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne 2018 Hangzhou / CHN MS 25m Rozpis Výsledky
14.12. - 16.12.
Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trnava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.12. Pohár všestrannosti plaveckých nádejí Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.12. Vianočná hviezda Spišská Nová Ves 25m Rozpis Výsledky Prihláška
15.12. Vianočné plavecké preteky Žiar nad Hronom 25m Rozpis Výsledky Prihláška
21.12. - 22.12.
Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice LEN, FINA 50m Rozpis Prihláška